Інформація
Пошук

Як обрати інтерактивну панель? Поради від спеціалістів

  • 01.09.2020
  • 161
  • відгуків 0
  • 0

Інтерактивна панель – це сенсорний РК-екран, що розпізнає дотики. Це як великий планшетний комп’ютер або телевізор, але завдяки можливості сенсорного введення виривається вперед по функціоналу.

Багато інтерактивних панелей одразу містять вбудований комп’ютер (OPS-комп’ютер), що значно полегшує роботу з даним пристроєм. Немає потреби в підключенні додаткового ноутбука або ПК, як це необхідно у випадку із інтерактивними дошками. Така перевага дозволяє розпочинати роботу з інтерактивним дисплеєм одразу ж після його встановлення. Головна фішка в тому, що більше немає купи проводів, а лише один – для живлення.

Технологія мультитач дає можливість працювати з інтерактивною панеллю відразу кільком користувачам. Інтерактивний дисплей ідеально підходить для навчального процесу.

Якщо додатково купити підставку під інтерактивну панель, з’явиться можливість переміщати інтерактивний екран в потрібне для Вас місце. Підставка під інтерактивну панель обладнана поворотними коліщатами для легкого регулювання положення, а також полицею для зберігання аксесуарів.

 

Які ж переваги і недоліки інтерактивних панелей?


Переваги:

· мобільність системи (завжди можна додатково купити підставку під інтерактивну панель);

· панелі мають Wi-Fi адаптер і LAN-роз'єм для підключення до глобальної мережі;

· немає потреби в підключенні до проектора;

· операційна система вже встановлена ​​на дисплей, немає потреби в підключенні до ПК;

· завдяки встановленому ПО, швидкість реагування на дотики відбувається значно швидше;

· яскравість і чіткість зображення;

· великий набір функціоналу;

· вбудовані динаміки;

· зовнішній вигляд.

 

Інтерактивна панель - варіант «просунутий» в усіх відношеннях. Можливо, основний та єдиний недолік - це ціна.

 

Середня роздрібна ціна інтерактивної панелі - 92 000 грн.

 

Пам'ятайте: Ви можете звернутися до наших фахівців за консультацією та порадою.
 
         Отримуйте цікаву інформацію від ПРОМТЕХНОТОП на каналах в Telegram та Viber!

 

Як правильно обрати інтерактивну панель?

Якщо Вам довелось обирати інтерактивний дисплей, тоді Ви певно знаєте його майбутнє призначення, адже це буде прямо впливати на Ваш вибір. Тому часто виникають запитання у клієнтів: яку діагональ інтерактивної панелі обрати? яка повинна бути роздільна здатність екрану? яка кількість дотиків найбільш оптимальна для роботи? чи потрібен 
OPS-комп’ютер? на що варто звернути увагу при виборі інтерактивної панелі?  

 

Яку діагональ інтерактивної панелі обрати?

При визначенні потрібного розміру інтерактивної панелі, який вимірюється в дюймах (1 дюйм = 2.54 см), враховують розмір приміщення та кількість глядачів. Відповідно, чим більша аудиторія, тим більша панель потрібна:

· 2-10 глядачів в приміщенні - інтерактивна панель з діагоналлю до 50-55 дюймів;

· 10-20 глядачів в аудиторії - інтерактивна панель з діагоналлю до 60-85 дюймів;

· більше 50 глядачів - інтерактивні панелі з діагоналлю 86 дюймів і більше.

 

Яка повинна бути роздільна здатність екрану?

Варто враховувати важливість роздільної здатності Вашої майбутньої панелі, Full HD, UHD чи 4K?

· Full HD - роздільна здатність 1920 x 1080 пікселів. Поширена для домашніх телевізорів і інтерактивних панелей.

· UHD - роздільна здатність 3840 пікселів × 2160 пікселів.

· 4К - роздільна здатність 4096 x 2160 пікселів, яка використовується для створення цифрового кіно.

 

Яка кількість дотиків найбільш оптимальна для роботи?

А ось кількість дотиків – сильно переоцінений фактор. Адже для інтерактивної панелі достатньо можливостей із 2 дотиками, так як два користувачі вільно зможуть одночасно працювати за нею. У 20-точкових інтерактивних дисплеїв є перевага перед 10-точковими тільки при тій умові, що ваше програмне забезпечення відповідає системним вимогам панелі. Якщо ж ваше ПО не відповідатиме вимогам, тоді 10 дотиків буде достатньо усім. Тому що навіть за 85 дюймовою панеллю одночасно зможуть працювати тільки троє користувачів.

 

Чи потрібен OPS-комп’ютер?

Зазвичай, ціна інтерактивної панелі досягає більших розмірів за рахунок додаткового вбудованого комп’ютера (OPS-комп’ютера). Це вважається головною перевагою панелей перед інтерактивними дошками, тому що не потрібно окремо підключати ноутбук, чи ПК. Інтерактивна панель повністю виконує всі функції звичайного для Вас комп’ютера на базі операційної системи Windows. Є можливість купити інтерактивну панель без OPS-комп’ютера, тому що зазвичай вони поставляються на базі Android. Якщо Вам достатньо функціоналу Android, тоді немає потреби переплачувати за Windows.

 

На що варто звернути увагу при виборі інтерактивної панелі?

Спеціалісти рекомендують обирати інтерактивні панелі з антивандальним та антибліковим покриттям. Це додасть Вам впевненості, тому що при переміщенні з одного місця в інше, панель захищена, а антиблікове скло дозволить використовувати інтерактивний дисплей в денний час при різному освітленні. Виробник дає на обладнання тривалу гарантію.

 

Звертайтеся за консультацією по телефону +380965216564 (Viber / Telegram) або на пошту promtehnotop061@gmail.com. Фахівці "ПРОМТЕХНОТОП" допоможуть підібрати необхідний продукт під ваші можливості і потреби!

 
Рекомендовані товари
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.