Інформація
Пошук

14 лютого: чудові ідеї для ідеального День Святого Валентина

14 лютого вважається днем усіх закоханих, оповитий різними таємницями та легендами свого походження. Він не є офіційним святом і вихідним. Але його почали активно святкувати всі ті, хто вірить або шукає своє справжнє кохання.

Щирі почуття не повинні залежати від настрою чи погодних умов. Ми ж не можемо втекти з човна щоразу, коли на горизонті збираються хмари. Тому давайте разом розглянемо декілька чудових рішень, щодо святкування Дня Святого Валентина, щоб не довелося тікати від свята.


Проживаємо цей день, як герої з улюбленої кінострічки

Простий перегляд фільму з келихом вина – це так старомодно та не цікаво. А коли втілити в життя фрагмент улюбленого фільму: танець, заспівати пісню чи перевтілитись в схоже вбрання героїв. Вечір наповниться атмосферою, яка близька Вам по душі.


Подарунок – подорож

Не обов’язково подорож на Мальдіви! Приємним може бути поїздка удвох в сусіднє місто. Така міні-подорож може стати однією з пам’ятних у Вашому спільному житті.


Головне не де ми, а з ким! Просто сплануйте все правильно, щоб Вашій другій половинці не потрібно було ні за що думати. Завчасно забронюйте та оплатіть місця, де будете зупинятись та вечеряти. А у День Святого Валентина просто залишається повідомити про гарну новину, що Ви їдете разом відпочивати.


Квест, який несе романтику

Цікава альтернатива подорожі – квест на День святого Валентина у своєму місті. Щоб гра була цікава та романтична, потрібно все ретельно обдумати та скласти маршрут. Придумати завдання на кожне місце і було б добре, щоб обрані місця мали для Вас особливе значення. Наприклад, кафе в якому Ви познайомились, може бути фіналом квесту.

Лютий зовсім не передбачуваний місяць, і погодні умови можуть покласти хрест на планах. Але засмучуватись не потрібно! Організуйте квест в себе вдома, завдання та подарунки розкладіть по різних кімнатах, а на завершення приготуйте смачну вечерю.


Перше побачення на повторі

Хочете згадати солодкі миті та закохатися ще раз?

14 лютого – це шанс знову здивувати один одного, поринувши в спогади. Таке побачення стане ідеальним. Почніть планувати вечір так, щоб прожити перше побачення чи якийсь яскравий момент стосунків знову.


Вечірка для одиноких сердець

Не обов’язково проводити день закоханих вдвох, Ви можете влаштувати вечірку для друзів. Можливо саме ця вечірка зблизить декілька сердець. І Ваші друзі будуть вдячні за таку можливість.

День закоханих — це не тільки свято листівок, квітів і подарунків. Це день для прояву трохи більшої уваги й любові тим людям, які знаходяться поруч із Вами.


Не забувайте про романтику! Адже не дарма кажуть, що День Святого Валентина — найромантичніше свято року.

 
Рекомендовані товари
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.