Інформація
Пошук

5 кращих тренажерів для дому: що ж придбати

  • 09.04.2020
  • 606
  • відгуків 0
  • 0

Тренажери для дому стрімко набули своєї популярності, адже це зручно мати свій міні-спортзал вдома. Займаючись вдома, Ви можете залучити до спорту й інших членів сім’ї. Але часто виникають проблеми при виборі тренажера для дому. Що краще обрати, якої якості та з яким функціоналом?


Може стати в нагоді: Зона відпочинку "Продуктивний офіс"


Пропонуємо Вам добірку 5 найкращих тренажерів для дому від ПРОМТЕХНОТОПтм, які допоможуть зміцнити м’язи та прокачати витривалість:

 

1.  Велотренажер

Прийнято вважати, що велотренажер – це універсальний тренажер, і він підходить для всіх. І це так, він розвиває силу ніг, але без навантаження на суглоби. Це чудовий варіант, як для людей із зайвою вагою, так і для літніх людей.

 

Скільки займає місця: залежить від моделі, але, як правило, не більше 1,5 м в довжину, 1 м в ширину і 1,3 м у висоту.

Скільки коштує: від 11 745 грн.

 

Які бувають велотренажери

Велотренажери бувають вертикальні, горизонтальні та спін-байки. Горизонтальні велотренажери зручні, працювати потрібно напівлежачи, але ці заняття не такі інтенсивні. Вправи на спін-байці виконуються, сильно нахилившись вперед, як на гоночному велосипеді. Вертикальний велотренажер підходить для людей, які просто хочуть тримати себе в формі та не мають проблем з хребтом.

Якщо Ви серйозно підходите до занять спортом, краще обирати моделі з електромагнітною системою. Так, Ви зможете контролювати пульс, підбирати навантаження і знати, скільки витрачено калорій. Також звертайте увагу на моделі зі зручним регулюванням висоти сидіння та по віддаленню від керма. Якщо такої функції немає, до покупки перевірте, чи зручно вам сидіти.

 

Рекомендації від ПРОМТЕХНОТОПтм:

 

2.  Еліптичний тренажер

Рухи на таких тренажерах не зовсім звичайні, але Ви швидко до цього пристосуєтесь. Працювати потрібно стоячи, в той час як ноги виконують рухи, описуючи траєкторію еліпса. Незначні навантаження на коліна та хребет дають можливість займатись людям з різним рівнем підготовки. Орбітрек допомагає задіяти не тільки ноги, але й плечовий пояс. При цьому навантаження не значні, а тренування витривалості прирівнюється до бігових доріжок.

 

Скільки займає місця: довжина - від 0,9 до 1,7 м, ширина - від 0,7 до 1,5 м, висота - близько 1,7 м.

Скільки коштує: від 40 600 грн.

 

Як обрати орбітрек для дому

Звичайно, існують різні моделі з різним функціоналом та можливостями, і відповідною ціною. Одні дешевші, але сильно шумлять, а інші, що дозволяють тренуватися інтенсивніше – дорожчі. Але якщо Ви готові віддати більше, то варто спробувати електромагнітний тренажер із програмами, завдяки яким будете знати, на якому пульсі працюєте і скільки калорій спалили. При виборі звертайте увагу на вагу маховика: якщо менше 8 кг, педалі почнуть смикатися і займатися буде некомфортно.


Рекомендації від ПРОМТЕХНОТОПтм:

 

3.  Бігова доріжка

Такий тренажер усім відомий та зручний. Виконуючи зрозумілі природні рухи, для людини така активність стає найбільш зручною. Звичайно, можна зекономити і бігати щоранку чи щовечора в парку, або ж по спеціально відведених доріжках. Але часто такої можливості в людей немає і бігова доріжка вдома стає додатковим бонусом. Регулярний біг збільшує витривалість, підтримує здоров’я серцево-судинної системи і продовжує життя в середньому на 3 роки.

Але в такого чудового тренажера є свої мінуси. На відміну від вищезгаданий тренажерів, бігова доріжка дає значне навантаження на колінні суглоби та хребет. Тому людям із зайвою вагою та проблемами із суглобами, та спиною не варто купувати доріжку.

 

Скільки займає місця: близько 1,2-1,7 м в довжину, 0,6-0,7 м в ширину і 1,2-1,7 м у висоту. Деякі моделі складаються і займають менше простору по довжині.

Скільки коштує: від 43 500 грн.

 

Різновиди бігових доріжок

Умовно бігові доріжки поділяють на ті, що без двигуна і з двигуном. Зрозуміло, що без двигуна дешевші моделі, в яких стрічка встановлена ​​під кутом. Таким чином, біг на таких доріжках неприродний, положення тіла на нахилене вперед і руками вільно рухати неможливо, адже потрібно хапатися за поручні. В результаті втомлюються кисті і лікті.

Є і хороші доріжки без двигуна – круті інерційні моделі з вигнутим полотном, які більше підійдуть фанатам кроссфіта. Але ціна на такий вид бігових доріжок вражає.

Купуючи бігові доріжки з двигуном, варто одразу обрати ту потужність, яка Вам потрібна, щоб не переплачувати. Як правило, в характеристиках пишуть, наскільки вийде розігнатися. Більш дорожчі моделі ще включать програми за допомогою яких можна змінити кут нахилу доріжки, є вбудований вентилятор та можливість увімкнути музику прямо на доріжці і т. ін.

 

Рекомендації від ПРОМТЕХНОТОПтм:

 

4.  Гребний тренажер

Гребний тренажер навантажує значно більше, ніж при заняттях на велотренажері, без шкоди суглобам та хребту. Працюють плечі, м'язи спини, біцепси і груди, стегна, сідниці і прес, прокачує хват, зміцнює зап'ястя.

 

Скільки займає місця: 1,9-2 м в довжину, 0,5 м завширшки і 0,7-0,9 м у висоту. Багато моделей можна ставити вертикально, щоб економити простір.

Скільки коштує: від 32 500 грн.

 

Гребний тренажер для дому

Аналогічно з іншими тренажерами, існують дорожчі та дешевші моделі, які варто підбирати під Ваші потреби та можливості. Так, як мова йде про домашні заняття спортом, достатньо моделей с середнім чеком.

Для новачків рекомендується придбати моделі з центральною тягою. Такі гребні тренажери мають ручки, закріпленні на тросі, тримаючись за них зручно від’їжджати. Тим, хто просто хоче спалити трохи калорій і накачати м'язи, достатньо обрати дешеві моделі з магнітним навантаженням.

 

Рекомендації від ПРОМТЕХНОТОПтм:

 

5.  Степ-платформа

Імітація  підйому людини по сходах забезпечує гарну витривалість. Степ-платформа створює для тіла досить інтенсивні навантаження та є найбільш травмонебезпечним з усіх тих, що представлені в нашому списку.

 

Скільки займає місця: дуже мало - невеличка платформа.

Скільки коштує: від 2 813 грн.

 

Як вибрати степ-платформу

Купуючи степ-платформу додому, Вам необхідно приділяти особливу увагу його стійкості. Людям з проблеми зі ступнями і колінами такий тренажер не рекомендовано. З іншого боку, степ-платформи мають перевагу в своїй компактності. Для домашнього використання підійдуть найдешевші моделі, які також є в хорошому дизайні та високої якості.

 

Рекомендації від ПРОМТЕХНОТОПтм:

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.