Вбудований сейф Sm65 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Вбудований сейф Sm65

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

3 200 грн
Код товару: 00623

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?
Вбудований сейф / Sm65 / 650х450х380 мм / Тип покриття - порошкова фарба RAL-7035 або 7015, лакофарбове / одна полиця / замок 2-х сувальдний
Сейф — пристрій з площею зсередини не більше 2 м2, призначений для зберігання цінностей, документів і носіїв інформації, стійкий до злому і впливу небезпечних факторів пожежі. Основне завдання сейфа – надійно зберегти предмет покладений в нього. Обираючи сейф спочатку вирішіть, яке він матиме призначення та який тип захисту, Вам потрібен. Завдяки технічним характеристикам, Ви зможете точно обрати потрібний варіант. Основні характеристики, на які потрібно звернути увагу при виборі:
1. Розміри
2. Обсяг
3. Вага
4. Тип замка
5. Клас захисту
6. Ригельний механізм
7. Анкерне кріплення
Вбудований сейф Sm65 розроблений спеціально для зберігання важливих документів та цінних речей вдома чи в офісі. Має фальш панель, до якої прикріплений замок. Пофарбований сейф порошковою фарбою RAL-7035 або 7015.
Всередині вбудований сейф розділений на три рівних частини: каса висотою 20 см, та два відділення. Також всередині сейфу є поличка. Замок дверей — внутрішній врізаний 2-х сувальдний (в комплекті 3 ключі).
Щоб гарантувати повну схоронність предметів, ми пропонуємо, Вам продукцію згідно з останніми нормами. У нашій пропозиції сейфів зміцнених Ви знайдете: Сейфи (0, 1, 2 класу опірності зі зломів) - для зберігання предметів згідно з європейськими стандартами. Шафи-сейфи для зберігання зброї мисливської, спортивної. Наші замки мають сертифікаційне свідоцтво. Шафи для зберігання важливих документів мають сертифікат безпеки, виданий Інститутом Точної Механіки — клас виробу "А" - таємне / секретне, "B" - секретно, "C" - надзвичайно таємне.

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре