Чи підуть діти в школу після закінчення в Україні локдауну? Які зміни очікувати?

Інформація
Пошук

Чи підуть діти в школу після закінчення в Україні локдауну? Які зміни очікувати?

  • 22.01.202131Europe/Kiev0512021312021p_1Europe/Kiev5
  • 915
  • відгуків 0
  • Автор: Техномен

Локдаун закінчується опівночі 25 січня

Після закінчення локдауну опівночі 25 січня, за рішенням Кабінету міністрів, Україна повернеться до обмежень «помаранчевої» зони. Адаптивний карантин буде діяти до 28 лютого, однак уряд планує продовжити його термін до 31 березня 2021.

 

Які зміни очікувати на карантині з 25 січня?

Заборона на масові заходи з кількістю учасників понад 20 осіб далі буде продовжена. При цьому такі заклади, як кінотеатри та театри працюватимуть лише при заповнюваності залів не більше 50% місць для сидіння. Після закінчення локдауну 25 січня буде припинена заборона на роботу ТРЦ, непродовольчих магазинів та ринків, закладів побутового обслуговування. 

Кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування матимуть можливість працювати з 07:00 до 23:00 із забороною проведення розрахункових операцій після 22:00. В інші години можливо тільки здійснення замовлень на винос. Крім того, в закладах громадського харчування будуть діяти правила дистанціювання: розсадження гостей ‒ не більше чотирьох повнолітніх за столом, дистанція між столами ‒ від 2 метрів. 

З 26 січня працюватимуть спортзали, фітнес-центри, басейни, але з обмеженням відвідувачів - не більше 1 людини на 20 кв.м. Залишається під забороною діяльність розважальних закладів - дискотек, нічних клубів, закладів харчування з організацією дозвілля. Громадський транспорт продовжить працювати з існуючими обмеженнями кількості пасажирів за кількістю місць для сидіння.

 

Чи підуть діти в школу після закінчення в Україні локдауну?

З 25 січня школи, ВНЗ, заклади позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти відновлять свою роботу у зв'язку із закінченням дії додаткових обмежень -  повідомили МОН.

 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу, що у понеділок, 25 січня, у столичних школах відновиться навчальний процес.

 

«Із понеділка, 25 січня, учні столичних шкіл повернуться за парти. Хочу зазначити, що всі школи Києва готові до відновлення навчального процесу. У закладах впровадили оновлений санітарний регламент. Місто в повному обсязі забезпечило всі комунальні заклади дезінфікуючими засобами, а також розробило чіткий механізм дій у разі виявлення спалахів захворювання в навчальних закладах», – наголосив Віталій Кличко. 

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.