Де використовується інтерактивна панель: перелік сфер застосування

Інформація
Пошук

Де використовуються інтерактивні панелі?

  • 11.09.202030Europe/Kiev1192020302020p_9Europe/Kiev5
  • 572
  • відгуків 0
  • Автор: Техномен
  • 0

Сфери застосування інтерактивних панелей дуже різноманітні. Найчастіше використовується інтерактивна панель для школи, ВНЗ, в рекламі та індустрії розваг, а також для сфери бізнесу. Можна ще багато перераховувати варіантів, але давайте розберемо детальніше декілька з них.


Отримуйте цікаву інформацію від ПРОМТЕХНОТОП на каналах в Telegram та Viber!


Публічні виступи

Інтерактивна панель – це надійний інструмент для ефектної презентації. Знею спікер може почуватись впевненішим, створюючи графіки, малюючи, відтворюючи відео та аудіо прямо під час виступу. Презентація з такою панеллю не зрівняється ні з одним проектором. Доповідач сам керує своєю презентацією і робить акценти на потрібних моментах за допомогою виділення кольором, підкресленняі т. ін. Спікер не просто показує слайди, а й може взаємодіяти з ними.

 

Освіта(дитячий садочок, школа, ВНЗ)

Інтерактивна панель для школи, ВНЗ, і навіть для дитячого садочка – це чудовий спосіб зацікавити учнів та краще донести потрібний матеріал. Це свого роду замінник звичайній дошці та крейді. Інтерактивна сенсорна панель має переваги й перед інтерактивним дошками.

 

 

Дізнатись більше: Як обрати інтерактивну панель? Поради від спеціалістів

 


Інтерактивний дисплей може бути в нагоді  для демонстрації електронних підручників, географічних карт, різних моделей та навчальних відео. Проведення різноманітних проектних робіт та тестувань стане ефективнішим з інтерактивною панеллю. Існують розвиваючі та логопедичні інтерактивні панелі для дітей.

 

Виставки

Інтерактивна сенсорна панель може виконувати різну роль. Наприклад, інтерактивна панель для музею може слугувати як спосіб навігації по будівлі абоекспозиції. Такий інтерактивний дисплей допоможе відвідувачам знайти всю необхідну інформацію. А також інтерактивна панель для музею буде вражаючим арт-об’єктом або його частиною, демонструючи аудіо або відео інсталяцію.

 

Бізнес

У сфері бізнесу сенсорна панель має багато варіантів застосування. Це може бути звичайна реклама про акцію, або ж потужний аналітичний інструмент для одночасного керування даними. Купити інтерактивну панель корисно IT-компаніям, готельному бізнесу, держустановам і навіть бібліотекам.

Такий вид інтерактивних технологій завжди привертав увагу відвідувачів, покупців та клієнтів. Інтерактивна сенсорна панель – це гарний спосіб підвищення статусу компанії.

 

Розумнийбудинок

Варто купити інтерактивну панель, якщо у Вас встановлена система Розумний будинок. За допомогою сенсорної панелі можна буде керувати освітленням,температурою, відеоспостереженням, а також електричними побутовим пристроями,програмуючи їх по сценарію на певний результат. Такий інтерактивний дисплей буде вам надійним помічником, Ви будете впевнені, що він не загубиться, не розрядиться, та працювати з ним саме задоволення.

 

Медицина

Для прикладу, як використовується інтерактивна панель в медицині, можна навести простий спосіб організації електронної реєстрації. В деяких медичних закладах також за допомогою сенсорної панелі надають інформацію пацієнтам пропослуги, графік прийому фахівців і т. ін. Інтерактивна панель в медицині допоможе у дослідженнях при підключенні до медичного обладнання. Ще одна перевага для медпрацівників, що екрани реагують на дотики в рукавичках.

 

Спонсорськадопомога та гранти

Часто заклади освіти отримують спонсорську допомогу або перемагають в грантах. Різні масштабні підприємства, депутати та посадовці можуть у такий спосіб надавати допомогу, закуповуючи обладнання для шкіл, ВУЗів та дитячих садочків. Купити інтерактивну панель – це чудовий варіант для благодійного внеску, адже користь від сенсорної панелі колосальна.

А якщо сумніваєтесь у виборі, Ви завжди можете звернутись за консультацією доспеціалістів «ПРОМТЕХНОТОП» по телефону +380965216564 (Viber / Telegram) або на поштуpromtehnotop061@gmail.com.

 
featurer
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.