Холодильне обладнання купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™ ☎096 521 65 64

Інформація
Пошук

ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Жоден сучасний магазин не може обійтися без холодильного обладнання. Таке обладнання спеціально створене не тільки для охолодження чи заморозки продуктів, а й для демонстрації та збереження їх свіжості.

Є багато видів професійного холодильного обладнання, які може запропонувати наш сайт:

-        Вітрини холодильні;

-        Вітрини морозильні;

-        Бонети;

-        Холодильні камери;

-        Морозильні скрині;

-        Холодильні столи;

-        Шафи шокової заморозки;

-        Обладнання для морозива;
Все обладнання, що представлене в інтернет-магазині ПРОМТЕХНОТОПтм поділяється на типи:

-        Кондитерське від +1 до + 10 °C;

-        Універсальне від +5 до - 5 °C;

-        Середньо-температурне від 0 до + 8 °C;

-        Професійне холодильне обладнання для зберігання м'яса;

-        Низькотемпературне від -9 до -13 °C.

Завдяки сучасним технологічним процесам є можливість виготовляти багатофункціональне та надійне холодильне обладнання, яке можна використовувати, як на малих підприємствах так і на великих. В нашому магазині холодильне обладнання, яке чудово впишеться в будь-який інтер’єр. Корпус виготовляється з високоякісної оцинкованої сталі чи хромованого профілю та покривається спеціальною порошковою фарбою. В наявності всі необхідні сертифікати якості, та товар відповідає всім необхідним стандартам.

 

Для того, щоб Ви чітко розуміли, що саме потрібно ми консультуємо, даємо поради з питань розташування, підбираємо потрібні розміри.

Купити холодильне обладнання в інтернет-магазині ПРОМТЕХНОТОПтм дуже просто, залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте за номером та отримайте консультацію наших спеціалістів. Ви залишитесь приємно здивовані широким асортиментом, що представлений в категорії «Холодильне обладнання».

Інтернет-магазин ПРОМТЕХНОТОПтм пропонує співпрацю дилерам на постійних умовах та з гнучкою системою знижок. Ви зможете купити холодильне обладнання гуртом.

Доставка по всій території України.