Обладнання для морозива купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП ™ ☎096 521 65 64

Інформація
Пошук
Фризер КИЙ-В Трейд HIM-03 / для м'якого морозива / на 3 ріжка / кількість смаків 2 + 1 / продуктивність 13 кг за годину / 900х700х840 мм

50 872 грн

В наявності
Фризер КИЙ-В Трейд HIM-03 / для м'якого морозива / на 3 ріжка / кількість смаків 2 + 1 / продуктивність 13 кг за годину / 900х700х840 мм
У закладки
У порівняння

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МОРОЗИВА

Всі ми знаємо, що морозиво полюбляють як малі так і дорослі. Тому майже в кожному кафе чи ресторані встановлюють обладнання для морозива, для того щоб урізноманітнити меню, а особливо актуально у літню пору. Також, фрізер для морозива може використовуватись в дитячих кафе, торгових та розважальних центрах і точках продажів на вулиці.

Фризер – апарат для приготування морозива, він одночасно насичує повітрям, змішує та заморожує приготовану суміш. Різниця між фрізерами для м’якого морозива та твердого – температура продукту на виході. У фрізерах для твердого морозива вона -8...-12 °С, а у фрізерах для м’якого морозива близько -8 °С.

Фрізер для морозива має потужний мотор, який обертає міксер в середині циліндра. Стінки циліндра постійно охолоджуються за допомогою компресора, тоді в циліндр потрапляє суміш яка перемішується та заморожується.

Фрізери бувають:

-        Для твердого та м’якого морозива;

-        Настільні або підлогові;

-        З різною продуктивністю;

-        Мають різний об’єм бункера для суміші;

-        Об’єм циліндра для замороження;

-        Маю різні типи охолодження.

Який саме фризер обрати? Все залежить від того, для яких цілей він потрібний.

Фрізер купити в інтернет-магазині ПРОМТЕХНОТОПтм дуже просто, залиште заявку на нашому сайті та менеджери з Вами зв’яжуться найближчим часом.

Також, фризер купити можна, зателефонувавши за номером та отримаєте консультацію наших спеціалістів.

Проводимо доставку по всій території України.