Вітрина холодильна Ілеть ВХС-2,1 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Вітрина холодильна Ілеть ВХС-2,1

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

34 276 грн
Код товару: 00774

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?
Вітрина холодильна Ілеть ВГС-2,1 / 2100х1100х1230 мм / тип охолодження статичний / температурний режим 0 ... + 7 C ° / автоматичне розморожування випарника
Вітрина холодильна Ілеть ВХС-2,1– демонстраційна вітрина середнього охолодження, яка обслуговується продавцем, та призначена для продажу та короткочасного зберігання молочних, м’ясних, кондитерських та заморожених продуктів. Розрахована для магазинів, кафе та закладів громадського харчування. Для максимально зручного викладання товарів, вітрина має висувні піддони. Завдяки великому розміру оглядового скла, Ви маєте можливість побачити всі товари, які є в наявності. Площа зони викладання товару становить 1.56 м2.
Виготовлена холодильна вітрина Ілеть ВХС-2,1 з якісного та безпечного матеріалу. Короб вітрини виготовлений з оцинкованої сталі та покритий захисною плівкою, боки з ударостійкого ABS пластику. Верхня полиця, висувні піддони та стільниця виконані з нержавіючої сталі. Охолоджується дана вітрина статично або динамічно. Для сервісного обслуговування встановлено клапан Шредера.
Морозильні камери забезпечують зберігання продуктів в діапазоні температур від 0 до + 7 С°, при тому, що температура навколишнього повітря від 12 до 35 С° та відносна вологість від 80 до 50% відповідно.

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре