Вітрина холодильна ПВХС Арія 1,4 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Вітрина холодильна ПВХС Арія 1,4

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

30 995 грн
Код товару: 00781

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?
Вітрина холодильна ПВХС Арія 1,4 / 1350х900х1250 мм / обсяг охолоджуючого боксу 200 л / тип охолодження статичний / робоча температура 0 ... +8 С °
Вітрина холодильна ПВХС Арія 1,4 - демонстраційна вітрина економ-класу, призначена для продажу ковбасних, молочних, м’ясних, рибних продуктів. Розрахована для магазинів не великої та середньої площі, має можливість підключення до зовнішньої системи холодопостачання.
Корпус холодильної вітрини залитий спіненим поліуретаном, що прекрасно підтримує температуру та скріпляє між собою оцинковані листки поверхні корпуса. Морозильні камери забезпечують зберігання продуктів в діапазоні температур від 0 до + 8 С, та контролюються електронним пультом з функцією автоматичного розморожування випарника. Охолоджується вітрина холодильна ПВХС Арія 1,4 - статично.
Для зберігання продуктів є охолоджуваний бокс з додатковою дренажною системою і спеціальним ухилом. Демонстраційна частина виконана із нержавіючої сталі.
Виробляються в 4-х стандартних розмірних модулях: 1350 мм, 1600 мм, 1860 мм, 2020 мм (розміри наведені з урахуванням пластикових боковин).

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре