Батути купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП ™ ☎096 521 65 64

Інформація
Пошук

БАТУТИ

БАТУТИ

Ні для кого не секрет, що в наших діток є дуже багато енергії і для того, щоб використовувати її з користю для їхнього здоров’я, ми пропонуємо для Вас чудове рішення – батут. 

Батут – це не тільки спосіб для розваг. Більшість батьків не розуміють, що  активні стрибки  допоможуть сформувати правильну осанку, протренує всю групу м’язів, покращить кровообіг і координацію  Вашої дитини.

На  сьогоднішній день є велика різноманітність батутів. Тому, плануючи закупівлю, Ви маєте вирішити, де встановлювати таку конструкцію.

Якщо Ваш вибір зупинився на надувному батуті, перш за все, потрібно підібрати найоптимальнішу площу приміщення. В спортивних комплексах, дитячих розважальних центрах, торгових центрах найчастіше встановлюють спорядження діаметром 6 м і більше, на них спокійно можуть тренуватись спортсмени та акробати. При встановленні спорядження в квартирах та приватних будинках, купують повітряні батути в діаметрі від 1м до 3,5 м.

Також, для Вашої уваги, ми можемо запропонувати батут «Банджо», або як його ще називають «Кенгуру», «Резинка», «Спайдер», «Тарзанка». Його функціонал Вас приємно здивує, тому що завдяки такому батуту, Ви зможе здійснювати стрибки у висоту до 8 м, робити віроломні сальто і навіть просто кувиркатись. Величезною перевагою батута «Банджо» є те, що на ньому можуть стрибати не тільки діти, а й дорослі завдяки регульованим застібкам.

Плюсом такого устаткування є й те, що він не потребує взагалі електрики. Ви можете встановити його не тільки в приміщенні, а й на відкритому повітрі.

Можна купити батут і використовувати його навіть, як атракціон. Він окупиться повністю за 1 місяць.