Дитячий комплекс "Крабик" купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Дитячий комплекс "Крабик"

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

152 786 грн
Код товару: 00418

Виробник: Kidigo

    В наявностi

Знайшли дешевше?
Дитячий комплекс "Крабик" / KIDIGO / 8,4х4,9х3,45 м / вежа 2 шт, платформа 2 шт, гірка 2 шт, лазалки
Дитячий комплекс "Крабик" – найкраще рішення для проведення вільного часу Вашої дитини. Дитячі комплекси KIDIGO розвивають фізичні можливості дитини та створюють гарний настрій на протязі цілого дня. Комплекс складається з двох веж та двох платформ, двох гірок, та різних лазалок і місточків.
Також маєте можливість замовити додаткові спортивні елементи. Виробник використовує тільки високоякісні матеріали, для виготовлення таких комплектів.
Експлуатація
Даний комплект призначений для використання дітей від 6 до 12 років на відкритій території. Вага користувача не повинна бути понад 80 кг. Також рекомендовано проінформувати дитину про правила використання виробу, щоб уникнути нещасних випадків.
Для безпеки рекомендуємо розміщувати інші вироби не менше, як на відстані 1,5 м на всі боки від проекції виробу. Забороняється користуватися при несприятливих погодних умовах, тому що виникає можливість травмування дитини.
Основні характеристики
Довжина, м 8,4
Висота, м 3,45
Ширина, м 4,9
Матеріали Металеві труби різних діаметрів (Україна);Вологостійка фанера 9-18 мм береза (Україна);Брус клеєний сосна (Україна);Дошка суха сосна (Україна);Нержавіюча сталь (Бельгія);Оцинковане кріплення (Україна, Польща);Всі металеві вироби, перед фарбуванням грунтуються, а після покриваються двома шарами спеціальної безпечної фарбою (Італія);Всі дерев'яні вироби покриваються двома шарами спеціальною безпечною фарбою для зовнішнього застосування (Австрія);Всі кріплення захищені спеціальними пластиковими заглушками.

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре