Ігровий комплекс "Космічна станція" InterAtletika Т921 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Ігровий комплекс "Космічна станція" InterAtletika Т921

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

821 226 грн
Код товару: 5336

Виробник: InterAtletika

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
4491х14096х12719 мм
Проводити час на свіжому повітрі не тільки цікаво, але й корисно. Активні рухи, помірні фізичні навантаження зміцнюють дитячий імунітет.
Ігровий комплекс "Космічна станція" InterAtletika Т921 - справжній витвір мистецтва, який стане яскравою прикрасою двору, майданчика, шкільного та дошкільного закладу, паркової території.
Конструкція складається з різноманітних платформ, гірок, драбинок, з'єднаних між собою переходами різної конфігурації. До платформ також приєднуються спуски і підйоми. Устаткування виготовляється виключно з матеріалів найвищої якості та надійності. Дизайн кожної деталі продуманий до дрібниць. Елементи покриті абсолютно безпечною для здоров'я фарбою. Покриття запобігає корозії, захищає конструкцію від вигорання, впливу несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень. Виріб не має гострих кутів об які може поранитися дитина.
Експлуатаційні характеристики
На виробі цікаво проводити час рекомендується дітям віком від 7 до 12 років. Також грати можуть діти молодшого віку в супроводі дорослих. Вага одного користувача не повинна перевищувати 80 кг. Під час занять слід триматися за поручні.
Не рекомендується експлуатація виробу при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), при яких існує ймовірність отримання травми.
Устаткування рекомендується встановлювати на території парків, шкільних і дошкільних установ, дитячих майданчиків, дворів, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
Яскраві фарби, безліч ігрових зон не залишать байдужим жодного маленького дослідження. Ігровий комплекс "Космічна станція" відправить в захоплюючу подорож юних дослідників.
Основні характеристики
Висота 4491 мм
Довжина 14096 мм
Ширина 12719 мм

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре