Ігровий комплекс "Морський вокзал" InterAtletika Т920 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Ігровий комплекс "Морський вокзал" InterAtletika Т920

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

839 000 грн
Код товару: 5335

Виробник: InterAtletika

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
4399х14099х12798 мм
Діти люблять досліджувати, відкривати для себе щось нове і цікаве. Активні ігри на свіжому повітрі не тільки дарують позитивні емоції, але також зміцнюють імунітет, розвивають координацію, гнучкість. Величезний ігровий комплекс "Морський вокзал" InterAtletika Т920 захопить будь-якого непосиду.
Лабіринти, гірки різної висоти, сходи - елементи, які складають єдину конструкцію і з'єднуються між собою переходами різної конфігурації. Підйоми і спуски також приєднуються до платформи. Інженери, конструктори, дизайнери продумали обладнання до найдрібніших деталей. Виріб не містить гострих кутів об які може травмуватися дитина. Всі деталі пофарбовані абсолютно нешкідливою для здоров'я фарбою. Покриття запобігає корозії, захищає конструкцію від несприятливого впливу погодних умов, механічних пошкоджень, вигорання.
Експлуатаційні характеристики
На обладнанні активно проводити час рекомендується дітям віком від 7 до 12 років. Також можуть грати діти молодшого віку в супроводі дорослих. Вага одного користувача не має перевищувати 80 кг.
Не рекомендується експлуатація виробу при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), при яких існує ймовірність отримання травми.
Виріб рекомендується встановлювати на території парків, шкільних і дошкільних установ, дитячих майданчиків, дворів, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
Казкове оформлення, яскраві кольори не залишать без уваги не тільки дітей, але також дорослих. Ігри подарують маленьким мандрівникам тільки яскраві враження.
Основні характеристики
Висота 4399 мм
Довжина 14099 мм
Ширина 12798 мм

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре