Фіброоптичне волокно "Світловий дощ" купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Фіброоптичне волокно "Світловий дощ"

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

9 499 грн
Код товару: 8761

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?

Фіброоптичне волокно "Світловий дощ" для сенсорних кімнат використовується як  терапевтичний інструмент. Головна особливість фіброоптичного волокна - воно повністю знаходиться у доступі дитини, окрім того, що можна його торкатися, у нього можна закутатися, полежати в ньому або на ньому, все це підкріплює покращення психоемоційного стану дитини. Варто купити фіброоптичне волокно "Світловий дощ" для дітей задля зорової та тактильної стимуляції. 

Товсті м'які волокна абсолютно безпечні: їх можна перебирати, тримати, обмотувати навколо рук, тіла, лежати на них. Граючи з волокнами, чіпаючи їх, дитина набуває новий досвід. Надзвичайно ефективний для занять з дітьми (підлітками) зі слабким зором. Часто використовується в інклюзивних закладах. Так, як фіброоптичні волокна мають заспокійливий ефект. 

За допомогою фіброоптичного волокна проводять терапію із дорослими з інтелектуальними порушеннями, деменцією, тривожними та депресивними станами.

Бажаєте привернути увагу відвідувачів, тоді варто купити фіброоптичне волокно "Світловий дощ"!

Фіброоптичне волокно "Світловий дощ" купити можна з різними режимами мерехтіння світла. Рекомендується для вправ з дітьми із розладами аутистичного спектра, розумовою відсталістю, мовленнєвими порушеннями, з тривожними станами, страхами, з порушеннями обробки сенсорної інформації та фізичними порушеннями, включаючи ДЦП тощо. А також для людей, яким необхідний розвиток сенсорної сфери та додаткове задоволення сенсорних потреб - це візуально стимулююча захоплююча, розвиваюча гра зі світлом. 

Якщо Вас зацікавило обладнання для сенсорних кімнат, тоді фіброоптичне волокно "Світловий дощ" купити просто необхідно. Адже за допомогою фіброоптичного волокна  можна відчути спокій, безпеку і розслаблення. 

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре