ПАПЕРОВЕ ШОУ купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

ПАПЕРОВЕ ШОУ

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

 від 25 000 грн
Код товару: 5520

Виробник: Promtehnotop

  Під замовлення

Знайшли дешевше?
Ультрафіолетові лампи / стрічки для ультрафіолету та конфетті / м’які кубики і палиці / світлові стіни / дим машина / конфетті машина / вітрова гармата для паперового шоу / акустична система / м’яке покриття

Паперове шоу або паперова дискотека – стрімко розвиваючий напрямок в розважальній сфері. Така програма підходить для будь-якої урочистості, чи то весілля, дитяче свято, день народження або корпоратив. Дорослі відчують додаткову атмосферу свята, а діти будуть в захваті від можливості заритися в паперовий "замет" або замотати один одного тонкими смужками паперу. А якщо додати до всього цього дійства УФ лампи, Ваш заклад стане незабутнім.


Для неонового паперового шоу краще організувати  приміщення з приглушеним або повністю вимкненим освітленням. Паперові стрічки для ультрафіолету, що підсвічуються потужними професійними ультрафіолетовими лампами, додадуть унікальності у Вашу розважальну програму. Незабутні відчуття від неонового паперового шоу гарантовані, такого Ви ще не бачили!


Особливості паперового шоу

Але є деякі нюанси. Папір може бути абсолютно різної якості. Замовляючи кімнату «Паперове шоу», завжди потрібно цікавитися якістю самого паперу. Однак папір, це ще не зовсім свято. Що б було досить феєрично, пропонуємо додати різні "начинки". Адже при  УФ освітленні дітям буде цікаво ще пограти різними м’якими модулями – кубиками та палицями, що також буду підсвічуватись. А також для додаткового антуражу можна придбати дим машину, конфетті машину та вітрову гармату для паперового шоу.


Скільки потрібно паперу? Що б було досить густенько на кімнату площею 20кв. метрів потрібно паперу від 20 до 30кг. Тобто 1-1,5 кг на 1 кв.метр. За додатковим питаннями звертайтесь до наших менеджерів.


Компанія ПРОМТЕХНОТОПтм надає Вам комплексне рішення для такого роду розваг для дітей. Ми надамо Вам якісну консультацію та все необхідне обладнання для паперового шоу, і навіть більше. 


До складу кімнати для паперового шоу ми можемо запропонувати (обирати можна на свій смак та бюджет): 

 • Ультрафіолетові лампи, прожектори

 • Стрічки для ультрафіолету та конфетті

 • М’які кубики і палиці

 • Світлові стіни 

 • Додаткові лазери та світлодіодні лампи

 • Дим машина

 • Конфетті машина

 • Вітрова гармата для паперового шоу

 • Акустична система

 • М’яке покриття


Консультанти компанії ПРОМТЕХНОТОПтм допоможуть Вам у виборі та підберуть обладнання для паперового шоу на Ваш бюджет. Доставка по всій території України будь-яким зручним для Вас способом.


Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре