ЛАЗЕРНЕ ШОУ купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

ЛАЗЕРНЕ ШОУ

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

 від 94 999 грн
Код товару: 5471

Виробник: Promtehnotop

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
Анімаційний лазер / ПО для лазера / Додаткові світлові лазери і прожектори / Дим машина / Акустична система / Крісла-мішки / М'яке покриття

Лазерне шоу для розважальних центрів – це чудова ідея, яка останнім часом стає дуже популярною, особливо серед дітей. Кімната для лазерного шоу може містити в собі різного роду світлові прилади та додаткові розважальні атрибути для дітей. Значно цікавіше, коли лазерне шоу для дітей набуває казкового настрою. За допомогою променів різних кольорів складаються картинки, що зображують сюжети різних казок і улюблених мультфільмів. Такі шоу здійснюються завдяки анімаційного лазера та спеціального ПО, що надають WOW–ефект вашому закладу. А також для додаткового антуражу можна придбати дим машину.


Особливості лазерного шоу

Будь-яке шоу має свої особливості та вимоги. Маючи лазерне шоу, слід пам’ятати, що дуже важливо слідкувати за променями, щоб не потрапляли в очі дітям і дорослим. Щоб уникнути таких випадків, глядачів слід розміщувати на спеціально відведених місцях для зручного перегляду шоу. Також найкраще буде слугувати для проведення лазерного шоу темна кімната, яку можна обладнати пристроями спеціально для такого дійства. 


Лазерне шоу для дітей все частіше замовляють на дні народження, випуски та інші свята. Складність в більшості випадків полягає в тому, що для подібного дійства необхідне спеціальне обладнання. Тому компанія ПРОМТЕХНОТОПтм надає вам комплексне рішення для такого роду розваг для дітей. Ми надамо Вам якісну консультацію та все необхідне обладнання для лазерного шоу, і навіть більше.


До складу кімнати для лазерного шоу ми можемо запропонувати (обирати можна на свій смак та бюджет): 

  • Анімаційний лазер

  • ПО для лазера

  • Додаткові світлові лазери та прожектори

  • Дим машина

  • Акустична система

  • Крісла-мішки

  • М’яке покриття


Консультанти компанії ПРОМТЕХНОТОПтм допоможуть Вам у виборі та підберуть обладнання для лазерного шоу на Ваш бюджет. Доставка по всій території України будь-яким зручним для Вас способом.


Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре