УЛЬТРАФІОЛЕТОВА ВЕЧІРКА купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

УЛЬТРАФІОЛЕТОВА ВЕЧІРКА

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

 від 29 000 грн
Код товару: 5472

Виробник: Promtehnotop

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
Ультрафіолетові лампи, прожектори / Світлові стіни / Ультрафіолетові маркери, пістолети і фарба (для стін і боді-арт) / Додаткові лазери і світлодіодні лампи / Дим машина / Акустична система

Заклади розважального спрямування завжди повинні йти в ногу з часом, адже з кожним днем з’являється все більше новинок. Так як діти зараз швидко розвиваються і їх дуже важко чимось здивувати, потрібно додати креативності у свій заклад. Щоб Ваш заклад точно запам’ятався відвідувачам, а особливо діткам, компанія ПРОМТЕХНОТОПтм пропонує кімнату для ультрафіолетової вечірки. 


Кімната для ультрафіолетової вечірки – це незвичайний вид розваг для дітей, що захопить дух та змусить повернутись ще. Спеціалізована світлова техніка, яка допомагає створити необхідний антураж – ультрафіолетові прожектори і лампи. Ультрафіолет можна використовувати для підсвічування різних флуоресцентних елементів інтер'єру, які під дією променів УФ світильників змінюють свій колір. А також за допомогою флуоресцентних фарб можна перевтілити ваші стіни на казковий світ, або ж перевтілити Ваших відвідувачів. Останнім часом УФ лампи, світильники і ліхтарі активно застосовуються в такому напрямку сучасного мистецтва, як ультрафіолетовий боді-арт, коли тіло покривається спеціальними фарбами з флуоресцентними пігментами, які мають здатність змінювати колір і яскраво світитися під УФ променями.


Особливості «Ультрафіолетової вечірки»

Для такої вечірки використовуються УФ лампи потужністю від 20 до 400 Вт при довжині хвилі випромінюваного світла від 365 до 400 нанометрів. Така довжина хвилі УФ променів, з одного боку, не шкідлива для людини, а з іншого, забезпечує ефективну підсвічування різних флуоресцентних матеріалів, а також білих предметів інтер'єру та одягу. Також найкраще буде слугувати для проведення «Ультрафіолетової вечірки» темна кімната, яку можна обладнати пристроями спеціально для такого дійства. 


Ультрафіолетова вечірка сподобається, як і малечі, так і дорослішим діткам. Замовляючи таку кімнату, Ви отримаєте простір для креативних рішень. Спеціальні маркери, якими можна малювати найменшим діткам у темному приміщення, заворожують так, що важко відірватись. Дорослішим діткам, наприклад, сподобається конкурс зі стрільби з водяних пістолетів флуоресцентною фарбою. А також для додаткового антуражу можна придбати дим машину.


Компанія ПРОМТЕХНОТОПтм надає вам комплексне рішення для такого роду розваг для дітей. Ми надамо Вам якісну консультацію та все необхідне обладнання, і навіть більше. 


До складу кімнати для ультрафіолетової вечірки ми можемо запропонувати (обирати можна на свій смак та бюджет): 

  • Ультрафіолетові лампи, прожектори

  • Світлові стіни 

  • Ультрафіолетові маркери, пістолети та фарба (для стін та боді-арт)

  • Додаткові лазери та світлодіодні лампи

  • Дим машина

  • Акустична система


Консультанти компанії ПРОМТЕХНОТОПтм допоможуть Вам у виборі та підберуть обладнання для ультрафіолетової вечірки на Ваш бюджет. Доставка по всій території України будь-яким зручним для Вас способом.


Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре