ШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

ШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

 від 20 000 грн
Код товару: 5581

Виробник: Promtehnotop

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
Ультрафіолетові лампи, прожектори / комплект для бульбашок / світлові стіни / додаткові лазери і світлодіодні лампи / дим машина / генератор мильних бульбашок / акустична система

Кожна дитина вірить у казку, чари і чудеса. Завдяки шоу мильних бульбашок, можна поринути в чудовий світ чарівництва, який нікого не залишить байдужим. Шоу мильних бульбашок порадує гостей будь-якого заходу: яскравого дня народження, веселою корпоративної вечірки, весілля, ювілею, презентації, а також просто сімейного свята.


Будь-який розважальний заклад для дітей мріє про шоу мильних бульбашок, що привертає особливу увагу всіх без винятку дітей та навіть дорослих. Бульбашки будь-яких форм і розмірів, що переливаються всіма кольорами веселки, перетворюються в неймовірне шоу.  Звичайно, адже це просто маса позитивних емоцій і радості, і всі відвідувачі вашого закладу захочуть повернутися знову! 


Особливості шоу мильних бульбашок

Бульбашки надувають, за ними спостерігають, намагаються доторкнутися або подути і запустити в небо, лопають долоньками. Але під час шоу бульбашки осідають і підлога стає слизькою, що може призвести до травмування дітей. Тому ми рекомендуємо надати більше уваги покриттю у вашій ігровій кімнаті для шоу мильних бульбашок. Воно повинно бути або змінним, або легко очищатися, щоб діти граючись не посковзнулися. 


Якщо ж додати УФ лампи – Ваше шоу набуде нового настрою. Також для додаткового антуражу можна придбати дим машину та генератор мильних бульбашок. Для неонового шоу мильних бульбашок краще організувати  приміщення з приглушеним або повністю вимкненим освітленням. Бульбашки, що підсвічуються потужними професійними ультрафіолетовими лампами, додадуть унікальності у Вашу розважальну програму. 


Компанія ПРОМТЕХНОТОПтм надає вам комплексне рішення для такого роду розваг для дітей. Ми надамо Вам якісну консультацію та все необхідне обладнання для шоу мильних бульбашок, і навіть більше. 


До складу кімнати для шоу мильних бульбашок ми можемо запропонувати (обирати можна на свій смак та бюджет): 

  • Ультрафіолетові лампи, прожектори

  • Комплект для бульбашок

  • Світлові стіни 

  • Додаткові лазери та світлодіодні лампи

  • Дим машина

  • Генератор мильних бульбашок

  • Акустична система


Консультанти компанії ПРОМТЕХНОТОПтм допоможуть Вам у виборі та підберуть обладнання для шоу мильних бульбашок на Ваш бюджет. Доставка по всій території України будь-яким зручним для Вас способом.

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре