М'які ігрові модулі купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП ™ ☎096 521 65 64

Інформація
Пошук

М'ЯКІ ІГРОВІ МОДУЛІ

М'ЯКІ ІГРОВІ МОДУЛІ

М’які ігрові модулі складаються з блокових деталей великих форматів(циліндри, гірки, кубики, сходинки, арки й т. д.)Цей набір м’яких модулів перенесуть Вашу дитину в чарівний, захопливий світ пригод поролонових фігур, які обтягнуті яскравою полімерною тканиною, що легко що миється.

Ці ігрові модулі є цілком безпечними. М’який поролон пом’якшить падіння і не завдасть шкоди вашому малюкові. Не зважаючи на великі розміри цих конструкцій вони є дуже легкими. Незначна вага кубиків при великому об’ємі дозволяє просто переносити їх навіть найменшим діткам. А при падінні багатьох фігур конструктора не завдасть шкоди.

Багатофункціональний конструктор, як LEGO (лего) тільки у збільшеному вигляді допоможе вашій дитині ознайомитись з новим розумінням високе та мале, а великий вибір кольорової гамми пришвидшить інтелектуальний розвиток дитини.

М’які конструктори широко використовуються в:

- Дитячих садках.

- Інклюзивно-ресурсних кімнатах.

- Торгово-розважальних центрах.

- Ігрових кімнатах.

- Центрах розвитку.

- Фізкультурних кімнатах.

- Квартирах.

Інтернет-магазин ПРОМТЕХНОТОПTM пропонує м’які ігрові модулі купити по найкращій ціні. Широкий асортимент, що представлений в цій категорії не залишить вас байдужими.

Інтернет-магазин ПРОМТЕХНОТОПTM пропонує співпрацю дилерам на постійних умовах та з гнучкою системою знижок. Ви зможете м’які ігрові модулі купити гуртом.

Доставка по всій території України.