Спортивно-ігрові майданчики купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

СПОРТИВНО-ІГРОВІ МАЙДАНЧИКИ

СПОРТИВНО-ІГРОВІ МАЙДАНЧИКИ

Багато часу в дітей займає навчання, а вільні хвилини проводяться за комп’ютерами, телефонами та планшетами. Тому батьки намагаються організувати спортивне дозвілля своїх дітей все частіше.

Ми пропонуємо, до Вашої уваги, дитячі спортивні комплекси. Більшість таких тренажерів розраховані на розвиток фізичної сили, витривалості, гнучкості, і координації тіла вашого малюка. Завдяки таким тренажерам, дитина зможе отримати достатню кількість фізичних навантажень, які необхідні для повноцінного фізичного розвитку. До того ж, такий комплекс може використовуватись, як обладнання для реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Такі спортивні комплекси можна встановлювати, як в приміщенні, так і за його межами.  Комплекси, які встановлюються в приміщенні є компактними. Вони виготовленні з дерева або металу і витримують вагу до 150 кг. Таким чином, на тренажерах можуть займатися не тільки діти, а й дорослі.

За допомогою вуличних спортивних комплексів можна дуже легко обладнати майданчик:

-        школи

-        приватного котеджу

-        багатоповерхового будинку

-        парку

Вся продукція виготовлена з матеріалів, що витримують будь-які погодні умови та перепади температур. 

Спортивні майданчики можуть комплектуватись:

-        гойдалками

-        кільцями

-        гірками

-        турніками

-        бруссями

-        рукоходами

-        турніками, і т.д

Наш асортимент, якість обладнання та ціна на спортивні комплекси Вас приємно вразить, а висококваліфіковані спеціалісти допоможуть підібрати обладнання, яке найбільше підійде під Ваші потреби.