Інформація
Пошук

Пластиковий контейнер для сміття 25.С19.W 660 л

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Рахунок без ПДВ, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

5 219 грн.
Код товару: 00591

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?
Пластиковий контейнер для сміття 25.С19.W / 660 л / 78х137х121,8 см / 44,5 кг / первинний поліетилен

Пластиковий сміттєвий контейнер чудово підходить для збору промислових та побутових відходів. Такий контейнер можна використовувати, як вдома так і на промислових і виробничих підприємствах. Баки із пластику більш зручні у використанні ніж металеві.

Сміттєвий контейнер iPlast проводиться за європейським стандартом DIN EN 840, має покращену конструкцію бака. Сміттєвий бак комплектується поворотними сталевими обгумованими колесами діаметром 200 мм, кожне колесо має надійне 6-точкове кріплення до днища контейнера. Конструкція контейнера із плоскою кришкою передбачає можливість захоплення як за цапфи, так і під гребінку, яка має посилену конструкцію. По краях контейнера розташовані 4 ручки, для максимально зручного переміщення сміттєвого контейнера.

За бажанням можете замовити сміттєвий контейнер в різній комплектації: з кришкою, із цапфами, колесами або без, а всі комплектувальні деталі при необхідності можна придбати окремо.

Матеріал, з якого виготовленні контейнери, не містить кадмій та піддається подальшому перероблюванню. Дані контейнери стійкі до ультрафіолетового світла, хімічним та механічним впливам під час санітарного очищення, та можуть використовуватися при широкому діапазоні температур (від 60 С до -40 С).

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Дізнатись як уникнути помилок при виборі техніки - купуйте з розумом!