Інформація
Пошук

Інтерактивна дошка або панель: що краще обрати?

Інтерактивне обладнання стало незамінним в житті шкіл, дитячих садків, офісів, презентаційних центрів, приватних закладів, ІТ-компаній, інклюзивно-ресурсних центрів, вищих навчальних закладів тощо.  Особливістю такої техніки являється краще сприйняття інформації в сучасному світі.

 

Майже кожен задається запитанням перед закупівлею такого обладнання, що краще: інтерактивна дошка чи панель? Давайте спробуємо розібратись в чому ж насправді різниця.

 

Інтерактивна дошка

Для повноцінної роботи з інтерактивною дошкою потрібні ще проектор, кріплення, ноутбук та кабель. За допомогою мультимедійного проектора зображення передається з ноутбука чи комп’ютера на дошку.


Корисно дізнатися: Як правильно обрати проектор?


Відмінністю такої дошки є її сенсорна технологія. Завдяки таким функціям Ви можете взаємодіяти з поверхнею екрану:

-     писати

-     малювати

-     користуватись Інтернетом

-     збільшувати, зменшувати або вирізати картинки чи відео

-     конструювати уроки

-     малювати графіки

-     створювати таблиці тощо.

Сенсорна дошка автоматично відображає свою роботу на комп’ютері, і навпаки, працюючи за комп’ютером інформація буде виводитись на екран. Маючи такий інтерактивний комплект Вам не потрібно годинами конспектувати нову інформацію для уроку чи презентації.

Інтелектуальна дошка для школи є великою необхідністю та суттєво покращує сприйняття навчальної програми.

Великої популярності серед навчальних закладів набула інтерактивна дошка SMART Board, завдяки її потужному програмному забезпеченню, яке розроблене саме для освітніх процесів. Унікальна інтерактивна дошка SMART Board ціна, якої є дуже високою, деяким навчальним закладам не по кишені. Тому, на сьогоднішній день, окрім дошки SMART є багато більш бюджетних варіантів, що майже не поступаються функціональністю.

 

Інтерактивна панель

Інтерактивна led панель – це одне з інноваційних рішень освіти та бізнесу.  Вона не потребує проектора й ноутбука, як сенсорна дошка, а працює повністю автономно. Це свого роду великий планшет, що замінює кілька пристроїв одночасно. При роботі з панеллю Ви можете спокійно повертатись до аудиторії, не остерігаючись яскравого світла чи тіні від проектора.

Якщо Вам потрібна інтерактивна панель купити, яку дуже просто, через велику кількістю виробників, що з кожним днем вдосконалюють та покращують функціональність.

Інтерактивна панель ціна, якої залежить від вбудованого комп’ютера, розміру, розширення та функціональності, Ви можете переглянути в каталозі. Чим потужніша інтерактивна панель ціна її буде набагато вища від звичайної Android версії.

Якщо Ви часто проводите презентації, Вам просто необхідна інтерактивна панель купити, яку для Вас стане альтернативним варіантом звичайному фліпчарту та створить «WOW» ефект для Ваших глядачів.

 
Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0