Інформація
Пошук

Інтерактивна дошка або інтерактивна панель: що краще вибрати, ціна питання?

  • 08.01.2020
  • 760
  • відгуків 2
  • 5 Інтерактивна дошка або інтерактивна панель: що краще вибрати, ціна питання?

Інтерактивне обладнання стало незамінним в житті шкіл, дитячих садів, офісів, презентаційних центрів, приватних установ, ІТ-компаній, інклюзивно-ресурсних центрів, вищих навчальних закладів та інших організацій. Інтерактивне обладнання, а зокрема інтерактивні дошки та інтерактивні панелі - це інноваційний інструмент сучасного світу для проведення презентацій, що дозволяє підвищити рівень сприйняття інформації в процесі навчання і демонстрації проектів.


Майже кожен задається питанням перед закупівлею такого обладнання, що вибрати, яка ціна, що краще купити інтерактивну дошку або панель? Фахівці "Промтехнотоп", що володіють 12-річним досвідом у сфері інтерактивного устаткування з задоволенням нададуть відповіді на ці питання. Давайте спробуємо розібратися в чому ж насправді різниця.


Пам'ятайте: Ви можете звернутися до наших фахівців за консультацією та порадою.

 

Інтерактивна дошка для шкіл, освіти і бізнесу. Чому простіше купити інтерактивну дошку в школу? Що вибрати бізнесу?

Для повноцінної роботи з інтерактивною дошкою потрібні ще проектор, кріплення, ноутбук і кабель. За допомогою мультимедійного проектора зображення передається з ноутбука або комп'ютера на дошку. У той же час інтерактивна панель - це повністю автономний пристрій, більш інноваційне та зручне у використанні, його частіше використовую для бізнес цілей або в приватному навчанні, але про це трохи пізніше.


Залишається відкритим питання: Чому ж, в сьогоднішніх реаліях, простіше купити інтерактивну дошку з проектором для школи? Відповідь дуже проста - не дивлячись на необхідність комплектації інтерактивної дошки проектором і додатковим обладнанням, ціна інтерактивної дошки з повним комплектом значно нижче, ніж ціна інтерактивної панелі, що дозволяє школам та іншим установам сфери освіти за той же бюджет забезпечити значно більший обсяг класів і аудиторій інтерактивним презентаційним обладнанням. Сенсорні дошки здатні повністю забезпечити всі потреби сфери навчання, ціна інтерактивної дошки доступна, що і визначає пріоритетність вибору для шкіл. Інтерактивна дошка з проектором нерозлучні, "Промтехнотоп" подбав про те, щоб Вам було простіше правильно підібрати проектор.

 

Ми писали про це: Як правильно обрати проектор?

 

Відмінністю інтерактивної дошки є її сенсорна технологія. Завдяки таким функціям Ви можете взаємодіяти з поверхнею екрану:

- писати

- малювати

- користуватись Інтернетом

- збільшувати, зменшувати або вирізати картинки, чи відео

- конструювати уроки

- малювати графіки

- створювати таблиці тощо.


Сенсорна дошка автоматично відображає свою роботу на комп'ютері, і навпаки, працюючи за комп'ютером - інформація буде виводитися на екран. Маючи такий інтерактивний комплект, Вам не потрібно годинами конспектувати нову інформацію для уроку або презентації.

Інтерактивна дошка для школи є великою необхідністю і істотно покращує сприйняття навчальної програми. Відмінним варіантом для школи і сфери навчання буде модель GAOKE GK-880H / 96S-Z, це оптимальний варіант у співвідношенні ціни інтерактивної дошки та її якості.

Велику популярність серед навчальних закладів набула сенсорна дошка SMART Board, завдяки її потужному програмному забезпеченню, яке розроблено саме для освітніх процесів. На жаль, купити інтерактивну дошку SMART Board зможе не кожна школа, ціна SMART Board дуже висока, деяким навчальним закладам не по кишені. Тому, на сьогоднішній день, крім дошки SMART багато більш бюджетних варіантів, що майже не поступаються функціональністю.

 

В тему: Інтерактивні дошки: їх особливості тавідмінності. Як вибрати потрібну?


Для яких цілей варто купити інтерактивну панель?

Інтерактивна led панель - це одне з інноваційних рішень освіти і бізнесу. Вона не вимагає проектора і ноутбука, як сенсорна дошка, а працює повністю автономно. Для бізнесу або приватного навчання, в залежності від потреб, часто пріоритет віддають інтерактивним панелям. Незважаючи на те, що ціна інтерактивної панелі значно вище, у неї є ряд переваг. Це свого роду великий планшет, що замінює кілька пристроїв одночасно, встановлювати і працювати з панеллю зручніше, вона займає менше місця, якість зображення значно вище, можна порівняти із зображенням на якісному моніторі. При роботі з панеллю Ви можете спокійно повертатися до аудиторії, не побоюючись яскравого світла або тіні від проектора. Інтерактивні панелі - це наступний рівень розвитку презентаційного обладнання.


Чому бізнес вибирає інтерактивні панелі?

Бізнесу варто купити інтерактивну панель, що забезпечить кардинально більш якісну презентацію важливих проектів, проведення майстер класів, сприятиме формуванню іміджу компанії в очах партнерів при проведенні конференцій, переговорів і ділових зустрічей. Якщо Ви часто проводите презентації для партнерів, Вам просто необхідно купити інтерактивну панель, яка для Вас стане альтернативним варіантом звичайного фліпчарту і створить «WOW» ефект для Ваших глядачів. Не тільки бізнес, при наявності такої можливості, варто встановити інтерактивну панель в школі, інклюзивно-ресурсному центрі або вищому навчальному закладі, що дозволить активніше навчатися інноваційними презентаційними технологіями учням і студентам.

Ціна інтерактивної панелі залежить від вбудованого комп'ютера, розміру, розширення і функціональності. Подивитися доступні моделі Ви можете в нашому каталозі інтерактивних панелей. Ціна інтерактивної панелі безпосередньо пов'язана з її потужністю. Якщо Вам необхідна допомога у виборі або Ви хочете купити інтерактивну панель конкретної моделі - звертайтеся до фахівців "Промтехнотоп" і ми допоможемо зробити Вам результативний вибір з оптимальним співвідношенням ціна-якість.

 
Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
1 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1