Інтерактивна дошка з проектором купити комплектом дешевше в Промтехнотоп

Інформація
Пошук

Інтерактивна дошка з проектором - готове пакетне рішення для шкіл, ВНЗ, переговорних і конференц-залів

 • 05.01.202131Europe/Kiev0912021312021p_1Europe/Kiev2
 • 191
 • відгуків 0
 • Автор: Техномен
 • 0

Комплексні рішення, зазвичай, дають більший ефект в організації будь-якого процесу діяльності. Так, і в освітній сфері мультимедійні комплекти можуть слугувати кращим варіантом та полегшити викладання того чи іншого матеріалу. Також доведено, що нове покоління краще засвоює інформацію шляхом вивчення її за допомогою ІТ-технологій. Тому рішення купити інтерактивну дошку з проектором в школу надасть досить багато можливостей як для вчителів, так і для учнів. Звісно, що інтерактивне обладнання може примінятись не тільки в освітній програмі шкіл, коледжів чи ВНЗ. 

Корисно буде купити інтерактивну дошку з проектором в офіс чи конференц-залу. Так, як доповідачу під час виступу не потрібно буде знаходитися біля комп'ютера, миші і клавіатури, тому його виступ буде більш живим і орієнтованим на слухачів. Можна показувати відео, слайди і одночасно малювати, робити позначки, креслити схеми і т.д. і все це не відходячи від дошки і не перериваючи діалогу з аудиторією. В кінці виступу кожен бажаючий може отримати запис презентації та всіх виконаних дій з нею під час доповіді. Використання інтерактивного обладнання дає можливість обговорювати колективно робочі питання, забезпечує залучення всіх учасників конференції або процесу навчання. 

Інтерактивний комплект купити варто через те, що Вам не потрібно буде перейматись та враховувати розмір дошки, співвідношення сторін, тип кріплення та модель проектора. Ми зробили це за Вас! Залишається тільки монтаж. Але ми також про це подумали, тому детальний відео огляд як встановити інтерактивну дошку Ви можете переглянути у нас на Youtube-каналі!

 

Отримуйте цікаву інформацію від ПРОМТЕХНОТОП на каналах в Telegram та Viber!Основні фактори вибору інтерактивного обладнання:

 • Бюджет

Вартість інтерактивного обладнання може сильно відрізнятися. Найбільш простим та вигідним рішенням з точки зору капіталовкладень є купити інтерактивний комплект, де будуть враховуватись всі необхідні параметри під потрібний бюджет.

 

 • Освітленість приміщення

Щоб уникнути втрати контрастності, інтерактивна дошка з проектором має бути встановлена з урахуванням освітленості. 

 

 • Масштаб приміщення

Потрібно враховувати масштаби приміщення та розміри дошки, щоб не купити інтерактивну дошку з проектором малого розміру. В умовах виступу перед великою аудиторією цей фактор найбільш важливий.

 

 • Універсальність застосування

Інтерактивні дошки можуть бути використані як звичайні маркерні дошки.

 

 • Необхідність використовувати універсальні засоби управління

Можливість управління будь-яким предметом, включаючи пальці, надає додаткове зручності. Ви можете реалізувати цю опцію, використовуючи резистивні і інфрачервоні інтерактивні дошки, а також інтерактивні дисплеї.

 

 • Необхідність управління тільки спеціальним пристроєм

Випадкове торкання дошки може порушити хід презентації або уроку. Інтерактивні дошки на основі електромагнітної технології, що реагують тільки на спеціальний маркер, не відреагує, якщо ви обіпретесь на область презентації, випадково доторкнетеся або вирішите застосувати креслярські приналежності.

 

 

Як купити інтерактивний комплект?

Для того, щоб купити інтерактивну дошку з проектором, Ви можете оформити заявку на сайті. Ви можете отримати інтерактивне обладнання навіть у найвіддаленіших куточках України. Замовити доставку можна за допомогою таких служб: Нова пошта, Міст Експрес, Укрпошта, SAT.

 

Ціна, зазначена на сайті, вартості транспортних послуг не включає.

 

А якщо сумніваєтесь у виборі, Ви завжди можете звернутись за консультацією до спеціалістів «ПРОМТЕХНОТОП» по телефону +380965216564 (Viber / Telegram) або на пошту promtehnotop061@gmail.com.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.