Сучасний гаджет, що полегшить життя учням та вчителям

Інформація
Пошук

Інтерактивна панель для школи: полегшить життя учням та вчителям

  • 22.09.202030Europe/Kiev1192020302020p_9Europe/Kiev2
  • 707
  • відгуків 0
  • Автор: Техномен
  • 0

В освіті використання інтерактивної панелі зустрічається все частіше, адже це інструмент, який може замінити декілька. Наприклад, інтерактивна панель для школи здатна перетворитись на дошку для малювання, або стати хімічною лабораторією. Інтерактивний дисплей легко перевтілити в карту світу, або ж використовувати, як контроль знань одразу для декількох учнів. Це зручніше, ніж використовувати купу інструментів додатково, тому що все зібране в одному місці.

 

Отримуйте цікаву інформацію від ПРОМТЕХНОТОП на каналах в Telegram та Viber!

 

Якщо Ви бажаєте купити інтерактивну панель для школи, варто дізнатись переваги використання інтерактивної панелі в навчальному класі:

· зручний спосіб для підготовки та демонстрації начальних матеріалів: презентацій, книг, музики, відео;

· можливість інтеграції з іншими пристроями, можна підключити до комп’ютерів або телефонів учнів;

· автоматизований контроль знань: можливість перевірки знань та тестувань у системі (розроблено безліч програм, в яких учень може самостійно проходити тестування, вибирати правильні відповіді з декількох запропонованих або написати своє рішення. Результати система підводить автоматично.) 

 

Сучасних дітей важко зацікавити чимось, а особливо шкільним навчальним матеріалом. Але нові технології – це їх покоління, тому варто купити інтерактивну панель, так як в учнів буде виникати бажання працювати з нею та вивчати щось нове. Викладений матеріал буде легше засвоюватись, а уроки набудуть нового формату. І для вчителів також є плюс – програмне забезпечення інтерактивної панелі спрощує роботу для вчителя, а про технічні питання, які часто виникали під час уроку тепер можна забути. Інтерактивна панель для школи дуже проста у використання. Вмикаєте дисплей і керуєте ним за допомогою руки або стилуса.

 

Для того, щоб купити інтерактивну панель для школи Вам необхідно визначитись з деякими параметрами. Виходячи з досвіду наших спеціалістів,  оптимальними параметрами для школи є інтерактивний дисплей з діагоналлю екрану 65 дюймів, антивандальним захистом, вбудованим комп’ютером з ліцензійною ОС Windows 10, з 20 одночасними дотиками, вбудованими WiFi та Bluetooth, а також, вже за бажанням, корисно було б купити підставку для інтерактивної панелі.

 

Детальніше тут: Як обрати інтерактивну панель? Поради від спеціалістів

 

Панель підходить і для дитячого садочку. Тільки в дошкільному закладі замість складних графіків малюють будиночки, а замість документальних фільмів дивляться короткі ролики з намальованими персонажами. Дитячу увагу привертає яскрава картинка і можливість взаємодіяти з екраном. А також варто купити підставку для інтерактивної панелі, яка надасть Вам можливість вільно переміщатись між групами.

Для дітей інтерактивна панель - це прекрасна можливість поєднати розвиток і гру.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.