Інформація
Пошук

Інтерактивна стіна – весело, масштабно і яскраво

  • 12.02.2020
  • 316
  • відгуків 0
  • 0

Сучасний світ впроваджує нові інтерактивні технології в навчальний процес дітей, учнів, студентів. Нове покоління прагне нового та цікавого. Інтерактивне навчання дає можливість самостійно приймати рішення, а також розвиває конструктивне мислення. Саме таке навчання засвоює одночасно і теорію, і практику. В поставленому завдані учні зможуть брати участь: колективно, групками, взаємодіяти один з одним під час навчання.

Багато систем розвитку, за якими працювали та навчали раніше, сьогодні не актуальні, і, на жаль, не цікаві. Щоб привернути увагу сучасного учня потрібно постійно вдосконалювати програму та йти в ногу з інноваційними новинками. Кожну школу, садочок чи будь-який інший навчальний заклад важко уявити без інтерактивного обладнання.


Рекомендуємо: Інтерактивна пісочниця - дозвілля та творчість для всіх


Що ж таке інтерактивна стіна купити, яку стає на сьогодні великою необхідністю?


Інтерактивна стіна — це вертикальна проекція, яка має різні мультимедійні властивості та якісне зображення. Завдяки камері з вбудованими датчиками руху, картинка реагує на жести людини і робить стіну «живою». За допомогою інтерактивної стіни завдання будуть сприйматись як весела гра, а навчальний процес набуде нового характеру.


Інтерактивна стіна – це допоміжне навчально-розважальне обладнання:


Навчання: існує багато цікавих програм для інтерактивних поверхонь. Вивчення правил поведінки на дорозі, лічбі, букв та кольорів – стане просто задоволенням.


Інтерактивна стіна допомагає розвивати:

-     пам'ять;

-     увагу;

-     мислення;

-     слухове та зорове сприйняття.


Відпочинок: усі ігри, розроблені для інтерактивної поверхні, розвивають моторику, сприяють рухливості та психологічного розвантаження. В погану погоду замість прогулянки можна заохотити дітей до таких  розвивально-розважальних ігор.


Живий простір для гри

Усі розважальні центри облаштовані тільки сучасними технологіями, які сприяють повноцінному розвитку дитини. Інтерактивна підлога, стіна мають дуже багато різних ефектів для різної вікової категорії. Дане обладнання є актуальним постійно. Змінюючи інтерактивні ігри, дітям буде ставати лише цікавіше гратись з «живою стіною чи підлогою».


Корисно: Інтерактивні дошки: їх особливості та відмінності. Як вибрати потрібну?


Застосування інтерактивної стіни не обмежується навчанням та грою. Дуже часто її використовують в рекламних цілях. Крім потрібної інформації, в рекламу можна вмістити завдання або ж просто анімацію, якою зможе керувати кожен перехожий. Така реклама є досить ефективною та запам’ятовується на довго, тому що людей вражає дійство та переконливо донесена інформація.

Інтерактивні технології не залишать осторонь нікого і викличуть лише нові позитивні враження.


Грайтесь, розвивайтесь, вивчайте нове з інтерактивною сенсорною поверхнею. Подаруйте дітям новий світ, світ цікавих можливостей!


Інтерактивна стіна купити, яку Ви зможете на нашому сайті по вигідній ціні. Доставка по всій території України будь-яким зручним для Вас способом. Якщо виникнуть питання щодо роботи системи інтерактивної поверхні, зателефонуйте нам, наші спеціалісти дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ви залишитесь задоволені нашою оперативністю та обслуговуванням. 
Рекомендовані товари
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.