Інформація
Пошук

Інтерактивні дошки: їх особливості та відмінності. Як вибрати потрібну?

  • 10.01.2020
  • 886
  • відгуків 0
  • 0

Інтерактивна дошка - це пристрій, що поєднує в собі фліпчарт, маркерну дошку та комп’ютер. Для роботи з таким пристроєм Вам необхідний мультимедійний проектор, кріплення для проектора, ноутбук або комп’ютер.


Мультимедійна дошка має ряд відмінностей:

-     Розмір

-     Програмне забезпечення

-     Наявність розумного лотка: пасивного чи активного

-     Підключення

-     Технологія роботи

-     Поверхня

-     Наявність та кількість гарячих клавіш з двох сторін

При виборі інтерактивної дошки варто також звернути увагу на розмір приміщення, його освітленість, для яких функцій Вам необхідна сенсорна дошка.

 

Корисно дізнатися: Інтерактивна дошка або панель: щокраще обрати?

 

Інтерактивна дошка для школи. Як правильно вибрати?

Інтерактивна дошка для школи на сьогоднішній день стала незамінним атрибутом, без якого ми вже не можемо уявити навчальний процес. Тому, перш за все, при виборі необхідно звернути увагу на розміри, розширення та наявність гарячих клавіш з обох сторін дошки.

Також, не менш важливе покриття самої сенсорної дошки. Якщо у Вас добре освітлений клас, Вам краще підійде поверхня з антибліковим покриттям. Вона буде рівномірно розсіювати світло проектора та запобігатиме засвічуванню.

Смарт дошка може стати чудовим вибором, так як її програмне забезпечення націлене саме на освітні програми. Але недоліком є висока ціна і не кожен навчальний заклад може зробити таке придбання, як смарт дошка. Правильним вибором буде пошук альтернативного варіанту. Тому що у зв’язку з стрімким розвитком інтерактивного обладнання розвивається й велика кількість виробників такої техніки, які можуть скласти гідну конкуренцію SMART Board.

 

Важливо: Як правильно вибрати проектор?

 

Інтерактивна дошка для дитячого садка. Що важливо врахувати при виборі?

Сучасні технології не стоять на місці, і всі прагнуть, щоб розвиток дітей починався з дитячого садочка.  Тому звичайна дошка для малювання замінилась більш сучасною інтерактивною.

Смарт дошка для дитячого садка суттєво покращить сприйняття навчального матеріалу, а при необхідності вона буде звичайна дошка для малювання маркерами сухого стирання. Ця функція дозволить суттєво економити простір приміщення.

Також смарт дошка для дитячого садка дає можливість легко та цікаво підготувати дітей дошкільного віку у вигляді гри.

При виборі такого обладнання для наших діток найбільше варто звернути увагу на програмне забезпечення, яке має бути зрозумілим та ненав’язливим. А по функціях можна підібрати з більш простіших варіантів інтерактивних дошок, ніж для шкільних закладів.

 

 
Рекомендовані товари
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.