Інтерактивне обладнання купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП ™ ☎096 521 65 64

Інформація
Пошук

ІНТЕРАКТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ

ІНТЕРАКТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ

Інтерактивне та мультимедійне обладнання почало активно входити у повсякденне життя шкіл, інклюзивно-ресурсних центрів, дитячих садків, центрів розвитку. Стало невід’ємною частиною на конференціях, лекціях, тренінгах, семінарах, показових заходах й проведенні презентацій. Робота з такими пристроями істотно полегшує сприймання матеріалів та ефективно доносить презентацію або урок для всіх присутніх. Світ стає все більш сенсорним та інтерактивним, тому такі пристрої стають звичними у повсякденному житті.

Хочете проводити ефективні заняття? Скористайтесь сучасними рішеннями техніки. Інтерактивне обладнання  - це гарне рішення для сучасних освітніх установ, офісів, переговорних кімнат і презентацій.

Компанія ПРОМТЕХНОТОП™ пропонує для вас великий вибір:

-        інтерактивні дошки (мультимедійні дошки)

-        інтерактивні проектори (мультимедійні проектори)

-        інтерактивні дисплеї (мультимедійний дисплей)

-        інтерактивну підлогу

-        інтерактивну пісочницю

-        інтерактивну стіну

-        інтерактивний стіл

-        активатори поверхні

-        ОРS (вбудований комп’ютер для інтерактивного дисплея)

-        кріплення для проектора

-        комплектуючі для мультимедійного обладнання

Інтерактивні дошки можна використовувати для роботи, як в маленьких класах, так і великих аудиторіях. За допомогою мультимедійної дошки викладач може урізноманітнити процес навчання, зробити урок цікавішим, використовуючи одночасно текст, відео- й аудіоматеріали. Всю роботу, яку було проведено на електронній дошці можна відправити електронною поштою, зберегти, роздрукувати, викласти на сайт.

Інтерактивні проектори вміщують в собі функцію проектора та активатора поверхні.  Це можливість перетворити будь-яку поверхню на сенсорний екран, що реагує на спеціальні стилуси, які входять до комплекту.

Інтерактивні дисплеї – це свого роду великий комп’ютер з сенсорним екраном. Для його роботи вже не потрібно ні ноутбука, ні проектора. Він створений для того, щоб поєднати в собі: маркерну дошку, проектор, планшет, телевізор та комп’ютер, і все це об’єднується в металевому надійному корпусі.

Інтерактивна підлога створює магічну картинку на підлозі за допомогою датчиків руху, OPS (вбудованого комп’ютера), інфрачервоної камери та проектора, а саме зображення оживає реагуючи на рухи людини.

Інтерактивна пісочниця була створена спеціально для дошкільних навчальних закладів та інклюзивно-ресурсних центрів. Проектоване зображення на пісок, за допомогою рук, створює справжні гори, річки, вулкани тощо.

Інтерактивна стіна не тільки оживляє зображення на стіні, а й дозволяє керувати безпосередньо доторкаючись до неї, як руками, так і будь-якими предметами не великого діаметра. Цей пристрій являє собою багатофункціональну систему для гри, навчання та розвитку вашої дитини.

Інтерактивний стіл зробить ваш навчальний процес більш захоплюючим та цікавим. Система Multi-touch дозволяє відразу чотирьом користувачам працювати одночасно.

Активатор поверхні – це пристрій, який робить яку завгодно білу поверхню інтерактивною. Для цього Вам всього лиш потрібно встановити лазерний emitter (лазерний активатор) на стіну, а поруч із проектором сенсорну камеру. Такий пристрій стане альтернативою інтерактивній дошці.

ОРS комп'ютер призначений для установки в інтерактивну панель на базі процесору Intel.

Кріплення та комплектуючі для інтерактивного обладнання з різноманітними формами допоможуть Вам встановити чи закріпити обладнання в будь-якому зручному для Вас місці.