Інформація
Пошук
SMART Learning Suite входить / SMART Notebook / SMART LAB / SMART Respons 2 / SLS online

8 160 грн.

В наявності
SMART Learning Suite входить / SMART Notebook / SMART LAB / SMART Respons 2 / SLS online
У закладки
У порівняння

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

На відміну від звичайних традиційних шкільних дошок, інтерактивні дошки мають свої унікальні можливості, що не були б доступно без програмного забезпечення, яке, як правило, йде в комплекті.

Багато користувачів, які раніше не працювали з інтерактивним обладнанням, ставлять питання, де купити програмне забезпечення для інтерактивної дошки та чи потрібне воно взагалі?

Звичайно, можна придбати дошку в якості великого монітора, на якому ще можна писати маркерами сухого стирання, а управління контентом буде виконуватись через ноутбук чи комп’ютер за допомогою мишки. Але таке використання інтерактивної дошки було б не розумним і не ефективним для процесу навчання.

Тому виробники інтерактивних дошок розробляють спеціальне програмне забезпечення для своїх пристроїв. За допомогою спеціального програмного забезпечення розкриваються всі ті можливості інтерактивної дошки, заради яких її варто купувати та використовувати, як в навчальному процесі, так і в бізнесі. Програмне забезпечення, яке йде в комплекті разом з інтерактивною дошкою, має безліч різноманітних функцій і можливостей.