Інформація
Пошук

ІНТЕРАКТИВНА ПІСОЧНИЦЯ

Інтерактивна пісочниця
Інтерактивна пісочниця / 1280 х 800 / 120GB SSD / 4GB DDR4 / проектор 3500 ANSI Лм / 12 місяців

95 000 грн.

В наявності
Інтерактивна пісочниця / 1280 х 800 / 120GB SSD / 4GB DDR4 / проектор 3500 ANSI Лм / 12 місяців
У закладки
У порівняння

ІНТЕРАКТИВНА ПІСОЧНИЦЯ

Інтерактивна пісочниця – це нова технологія, що дозволяє створити світ власними руками, який можна змінити в будь-який момент. Розвиває фантазію та координацію рухів. Сприяє розвитку дитини в цілому.

Сенсор глибини замірює відстань до піску, програма обробляє отримані від сенсора дані, передає на проектор, який відображає на піску воду, гори, вулкани, тощо. В результаті таких дій виходить дуже реалістичне 3D зображення на піску.

Інтерактивна пісочниця поєднує в собі звичайний пісок та інтерактивні технології, а зображення, яке проектується на пісок, дозволяє вибудовувати різноманітні ландшафти. Така реалістична картина, створена власними руками, не зможе залишити байдужими не тільки дітей, а й дорослих.

Інтерактивна пісочниця найчастіше використовується в :

-       Початковій школі

-       Дитячому садку

-       Інклюзивно-ресурсному центрі

-       Торгово-розважальних центрах

-       Центрах розвитку

-       Ігрових комплексах

-       Кабінетах психології, тощо.

Це просто знахідка для психологів та фахівців, які займаються з дітьми. Інтерактивна пісочниця підходить, як для індивідуальних, так і для групових занять. Важливим фактором є те, що при такому зайняті у дітей розвивається дрібна моторика, навички спілкування та комунікацій з іншими дітьми.

При систематичних заняттях Ваша дитина:

-       Розвиває комунікативні навички, та вчиться працювати в команді,

-       Розвиває дрібну моторику,

-       Знижує психологічне напруження та вчиться довіряти навколишньому світові,

-       Вчиться контролювати свій емоційний стан,

-       Стимулює тактильну систему,

-       Стимулює зорову систему, тощо.

Використання інтерактивної пісочниці у навчанні позитивно впливає на розвиток Вашої дитини: заспокоює, гармонізує психи-емоційний стан, знімає тривожність. Коли малюк позбавляється напруги, в нього підсилюється інтерес до вивчення предмету та позитивно впливає на результативність навчання. За допомогою гри можна стимулювати розвиток уваги, пам’яті, мислення, сприйняття.

Інтерактивна пісочниця є чудовим рішенням також для дітей дошкільного віку, саме тому така терапія є оптимальною. Гра з піском – це найбільш знайомий і звичний спосіб дослідити світ та навчитись спілкуватись з однолітками.

Ви маєте чудову можливість купити інтерактивну пісочницю за доступною ціною. Залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію, а команда спеціалістів компанії «ПРОМТЕХНОТОП™» підбере для Вас найбільш підходящий варіант під Ваші потреби.