3d проекція "Живі малюнки" купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Інтерактивна стіна "Живі малюнки"

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

129 999 грн
Код товару: 5269

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?
до 3 м шириною / 2,5 м висотою / можливість брендування / монтаж та налаштування

Інтерактивна стіна "Живі малюнки"

Залиште контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами для підбору обладнання

Замовити дзвінок

Інтерактивна стіна "Живі малюнки" – це спеціально розроблений продукт для розвитку дітей з дошкільною програмою, навчання алфавітом в ігровій формі. Такого роду проекційний дизайн вирішує величезну сучасну проблему: відволікає дитину від повного занурення у світ віртуальної реальності. Завдяки спеціальним технологіям, діти, намалювавши реальні малюнки, можуть через уяву малюка втілювати його персонажів в життя. Відсканований малюнок з’являється на інтерактивній стіні, і дитина може контактувати зі своїм персонажем вже під час гри або навчання. 


Основний принцип роботи – це дотик рукою до свого малюнку на стіні, пожвавлення персонажа. Спеціальні датчики реагують на дотик, а дитячі малюнки "оживають" немов у мультфільмах. 

Зі стіною можна взаємодіяти, елементи реагують на кожен Ваш дотик. Гра з намальованим героєм приносить задоволення: тваринки, рибки, видумані герої посміхаються, тікають, ворушаться, викликаючи захоплення дорослих і дітей.


Зображення, що проектуються на стіни, не впливають негативно на зір, на відміну від смартфонів і планшетів. Користування девайсами більше 10 годин щодня загрожує сухістю очей і короткозорістю. Пожвавлені інтерактивні картинки на стінах розташовуються на віддаленні і не заподіюють шкоди. Інтерактивна стіна "Живі малюнки" сприяє розвитку творчості та інтелекту. 

Власне виробництво та розробка

Власне виробництво та розробка

Інноваційний, сучасний продукт

Інноваційний, сучасний продукт

10 дотиків одночасно

10 дотиків одночасно

Безпека для очей

Безпека для очей

Наша команда допоможе втілити в життя Ваші ідеї.

Ми пропонуємо:       

  • Концептуальну розробку проекту;         
  • Підбір необхідного обладнання;
  • Монтаж та професійне налаштування.


Інтерактивна стіна "Живі малюнки" – це чудова новинка для того, щоб розвивати дітей і зберегти їхнє здоров'я. Купуючи обладнання для ожилих інтерактивних малюнків, Ваш заклад отримає свою родзинку, а діти разом із дорослими обов’язково забажають подивитись та випробувати таку новинку. Намалювати живий інтерактивний малюнок можна на поверхні підлоги, стелі, стін.

Гра відбувається за такою схемою:
  • Розмальовка;         
  • Розміщення на сканері, натискання кнопки;      
  • Зчитування зображення спеціальною програмою і перетворення в 3D-формат з анімацією на екрані (зазвичай на стіні із засвіченням проектором). 

Спеціалісти компанії «ПРОМТЕХНОТОП» повністю супроводжують Вас від моменту підбору обладнання до його встановлення. Ми надаємо гарантію 1 рік і подальшу технічну підтримку. Також навчаємо співробітників та аніматорів одразу після встановлення. Звертайтесь за консультацією по телефону +380965216564 (Viber/Telegram) або на пошту promtehnotop061@gmail.com. Наші спеціалісти допоможуть підібрати необхідний продукт під ваші можливості та потреби.

Поширені запитання:

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре