Інформація
Пошук

3d проекція "Живі малюнки"

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

130 000 грн.
Код товару: 5269

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?
Розробка проекту / Підбір обладнання / Монтаж та налаштування

3D проекція «Живі малюнки» – це спеціально розроблений продукт для розвитку дітей з дошкільною програмою, навчання алфавітом в ігровій формі. Такого роду проекційний дизайн вирішує величезну сучасну проблему: відволікає дитину від повного занурення у світ віртуальної реальності. Завдяки спеціальним технологіям, діти, намалювавши реальні малюнки, можуть через уяву малюка втілювати його персонажів в життя. Відсканований малюнок з’являється на інтерактивній стіні, і дитина може контактувати зі своїм персонажем вже під час гри або навчання. 


Основний принцип роботи – це дотик рукою до свого малюнку на стіні, пожвавлення персонажа. Спеціальні датчики реагують на дотик, а дитячі малюнки "оживають" немов у мультфільмах. 


3D проекція «Живі малюнки» – це чудова новинка для того, щоб розвивати дітей і зберегти їхнє здоров'я. Купуючи обладнання для ожилих інтерактивних малюнків, Ваш заклад отримає свою родзинку, а діти разом із дорослими обов’язково забажають подивитись та випробувати таку новинку. Намалювати живий інтерактивний малюнок можна на поверхні підлоги, стелі, стін. Гра відбувається за такою схемою:          

  • Розмальовка;         

  • Розміщення на сканері, натискання кнопки;      

  • Зчитування зображення спеціальною програмою і перетворення в 3D-формат з анімацією на екрані (зазвичай на стіні із засвіченням проектором). 


Зі стіною можна взаємодіяти, елементи реагують на кожен Ваш дотик. Гра з намальованим героєм приносить задоволення: тваринки, рибки, видумані герої посміхаються, тікають, ворушаться, викликаючи захоплення дорослих і дітей.


Зображення, що проектуються на стіни, не впливають негативно на зір, на відміну від смартфонів і планшетів. Користування девайсами більше 10 годин щодня загрожує сухістю очей і короткозорістю. Пожвавлені інтерактивні картинки на стінах розташовуються на віддаленні і не заподіюють шкоди. 3D проекція «Живі малюнки»  сприяє розвитку творчості та інтелекту. 


Наша команда допоможе втілити в життя Ваші ідеї.  Ми пропонуємо:       

  • Концептуальну розробку проекту;         

  • Підбір необхідного обладнання;

  • Монтаж та професійне налаштування.

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Дізнатись як уникнути помилок при виборі техніки - купуйте з розумом!