Інформація
Пошук

Як доглядати за кухонною технікою

Кожна господиня знає скільки часу проходить в неї на кухні. Потрібно приготувати їжу, вимити посуд і потім знову вимити посуд... Все це досить швидко втомлює. І робота не закінчується, а додається. Потрібно вимити саму кухню та обов'язково не забути про кухонну техніку. Вона бере активну участь в усьому процесі приготування їжі. Коли техніка нова, вигляд її акуратний та чистий, але з часом, якщо не підтримувати чистоту, то вона втрачає естетичний вигляд та навіть функціонал.

Сьогодні дуже велика різноманітність професійного кухонного обладнання, яке потребує знань по догляду. Якщо неправильно провести профілактичний догляд, використовуючи засіб для чищення, що не підходе для даної поверхні, то є ризик зіпсувати техніку. Доглядати за кухонною технікою потрібно правильно та вчасно, не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Міняйте зношені та зламанні деталі одразу, та не робіть помилок в експлуатації.


Читати більше: 5 корисних гаджетів, які потрібно мати на кухні кожної сучасній господині


 

Доглядаємо за варильною поверхнею

Чистка може залежати від того, з якого матеріалу виготовлена плита чи варильна поверхня. В даному випадку поверхня може бути емальована, склокерамічна, скляна, нержавіюча. Під кожен тип поверхні потрібно підібрати спеціальний засіб для очищення, який не нашкодить приладу. Для склокераміки, можна використати спеціальний скребок, з допомогою якого можна вивести засохлі забруднення.

Коли плиту термінову потрібно вимити, а засобу під руками немає, то можна використати теплий мильний засіб. Сильного ефекту він не принесе, але вимити забруднення вдасться. Пам’ятайте, що соду використовувати не потрібно. ЇЇ частинки можуть подряпати поверхню. Краще все ж таки підтримувати чистоту щоденним прибиранням, аніж доводити техніку до плачевного стану та шукати купу засобів, щоб її вимити.

 

Духова шафа або духовка, підтримуємо чистоту

Духова шафа не частий гість в домашньому використані, а на професійних кухнях вона працює дуже часто та сильно забруднюється. Рекомендується після запікання одразу вимити середину духовки. На стінках збирається велика кількість жиру, яку потім буде важко вимити та крім цього може залишитись неприємний запах. Розглянемо найбільш поширений метод, що допоможе швидко очистити духову шафу.


Корисно дізнатися: Сучасний покупець - сучасні моделі покупокОчищення парою. В глибоке деко налити воду приблизно 150-200 мл, поставити його в духовку. Включити її на 20 хвилин з температурою 100-120°. Після закінчення просто протріть середину духовки м'якою ганчіркою.


Купуйте професійне обладнання тільки в надійних постачальників. Не шукайте дешевої альтернативи. Цим Ви заощадите на ремонті та догляді приладів. Менеджери нашої компанії допоможуть при виборі й розкажуть про експлуатацію та догляд кухонного обладнання. Пропонуємо якісне обладнання та гарантуємо швидку доставку. Будьте з нами, й ми не підведемо!

 
Рекомендовані товари
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.