Інформація
Пошук

Як правильно обрати проектор?

Проектори на сьогодні головний атрибут для презентацій. Їх також почали використовувати вдома для перегляду фільмів. Зазвичай той, хто хоче купити відеопроектор зовсім не розуміється на даному обладнанні й не користувався ним. Проектори зустрічаються практично всюди, і постає питання, як вибрати саме той, який підходе Вам. 


Отже, на що потрібно звернути увагу при виборі? Розкажемо про основні характеристики.


Перше – це сила світла, вона вимірюється в люменах ANSI. Від цього залежить наскільки буде контрастна та якісна картинка, наскільки при цьому потрібно затемняти кімнату, щоб чітко було видно проекцію. Чим більша сила потоку світла, тим краще він підходить для використання у світлому приміщенні.

Далі не менш важливим є розширення зображення. Це впливає на кількість та розмір точок на зображені. Чим більше точок і чим менші вони, тим більш деталізоване і чітке зображення отримуємо.

Співвідношення сторін впливає на кінцевий розмір зображення, може бути прямокутним або видовженим. Фортмати 16:9, 16:10 (HD, full HD) сучасний формат, який частіше використовується у повсякденному житті, 4:3 більш квадратне, добре для документів.

Далі – контрастність.  Відповідає за якість передачі яскравості білого кольору до чорного.

Також зверніть увагу на розмір проектора. Якщо використовується стаціонарно, то розмір не відіграє ніякої ролі. В такому випадку краще купити кінопроектор, щоб підходив по дизайну кімнати. Білий найкраще буде для офісу та школи, де світлі стіни та стелі.


Може стати в нагоді: Головні правила при виборі шкільних меблів


А чорний кінопроектор чудово впишеться в домашній інтер’єр.

Якщо плануєте носити відеопроектор на презентації, виставки, тоді зверніть увагу на вагу. В середньому вага проектора 2-4 кг. Портативність цього пристрою є досить важлива. Ви можете вибрати міні-проектор, зручно в разі незапланованих виступів, невелика вага 300 г. Однак є мінус - обмеження в функціоналі.


Додаткові функції:

Мережеве підключення. Дуже добре коли мультимедійний проектор підтримує Wi-Fi або має порт Ethernet. Ви зможете під'єднати його до локальної мережі й проектувати з мобільних пристроїв на відстані.

Вбудовані динаміки. Більшість проекторів мають вбудований динамік, він додає зручності, коли проектор мобільний і відсутні зовнішні динаміки.

Мультимедійний проектор з інтерактивними функціями. Вміщують в собі можливість перетворити будь-яку поверхню на сенсорний екран, який реагує на дотики. При цьому потрібно використовувати спеціальний стилус, який відповідає за позиціювання на стіні.

Достатньо важливим є ціна. Не обов'язково те, що дорого коштує — хороше, а дешеве – погане. Багато відомих брендів є досить не дешевими, а якість не дотягує.

Необхідно визначитися для яких цілей потрібно купити відеопроектор. Маючи такий широкий асортимент мультимедіа-проекторів сьогодні, можна підібрати модель, яка буде відповідати усім потрібним запитам!

Щоб не витрачати час на вивчення варіантів і не припуститися помилки при виборі, ми рекомендуємо звернутися до фахівців, які порадять оптимальний варіант.

Інтернет-магазин ПРОМТЕХНОТОПTM пропонує купити недороге та якісне обладнання.  Доставка по всій території України будь-яким зручним для Вас способом. Ви залишитесь задоволені нашою оперативністю та обслуговуванням.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.