Інформація
Пошук

Kidigo

Баскетбольний щит є елементом спортивного обладнання для спортивних й дитячих майданчиків. Товар продається без сітки. Для насиченого відтінку і стійкості дерев'яних і металевих елементів, ми обво..

6 470 грн.

Гумовий антитравматичний бордюр, який використовують на бігових доріжках, дитячих майданчиках. Створений бордюр для того, щоб захищати від серйозних травмувань при падінні. ..

350 грн.

Будиночок KIDIGO – чудове рішення для дитячої кімнати. Виконаний в яскравих кольорах, а завдяки матеріалу з якого він виготовлений – являється абсолютно безпечним для дітей. М’які ст..

9 000 грн.

Вуличний настільний футбол Street дасть Вам можливість отримати хороші емоції від гри. Його можна використовувати повсюди й в будь-який час, можна пограти у настільний футбол на вулиці, на свіжому пов..

23 715 грн.

Класичний елемент дитячого майданчика. Дитяча гірка обладнана металевими поручнями. Експлуатація виробу Даний комплект призначений для використання дітей від 6 до 12 років на відкритій території. Ваг..

14 180 грн.

Класичний елемент дитячого майданчика. Дитяча гірка обладнана металевими поручнями. Експлуатація виробу Даний комплект призначений для використання дітей від 6 до 12 років на відкритій території. Ваг..

16 290 грн.

Класичний елемент дитячого майданчика. Дитяча гірка обладнана металевими поручнями. Експлуатація Дана гірка призначена для використання дітей від 6 до 12 років на відкритій території. Вага користувач..

19 210 грн.

Гірка "Гусінь" - м'яка дитяча гірка яка складається з щільного поролону обтягнутого м'якою й приємною на дотик тканиною. Розміри гірки дозволяють використовувати її як в домашніх умо..

10 000 грн.

Яскравий і привабливий дизайн надувної дитячої гірки "Слоненятко" має фігурні бокові стінки із веселим слоненятком, нанесеним повнокольоровим друком. Виготовлена дитяча гірка "Слоненятк..

10 000 грн.

Гірка для сухого басейна KIDIGO – прекрасний аксесуар для сухого басейну. Гірка наповнена поролоном та обшита, приємною на дотик, меблевою тканиною, завдяки чому вона м’яка та, саме головн..

8 310 грн.

Елемент дитячого обладнання для дитячих майданчиків. Подвійна дитяча гойдалка на гнучкій підвісці. Експлуатація Гойдалка призначена для використання на відкритих майданчиках приватного або державного..

11 720 грн.

Гойдалка "Кавунчик" KIDIGO на ній поміщаються одночасно три дитини, які можуть гойдатися. Завдяки такій качалці у діток розвивається фізична активність, стимулюється вестибулярний апарат, а ..

2 500 грн.

Оригінальна і стильна гойдалка прикрасить будь-який дитячий майданчик. Експлуатація Призначена для використання на відкритих майданчиках приватного або державного значення, підійде для дітей у віці в..

11 930 грн.

Елемент дитячого обладнання для дитячих майданчиків. Одинарна металева дитяча гойдалка на металевих стійках. Експлуатація Призначена для використання на відкритих майданчиках приватних або державних ..

8 990 грн.

Оригінальна і стильна гойдалка прикрасить будь-який дитячий майданчик. Експлуатація Призначена для використання на відкритих майданчиках приватного або державного значення, підійде для дітей віком ві..

10 215 грн.

Дитяча гойдалка "Човник" – оригінальна і стильна гойдалка прикрасить будь-який дитячий майданчик. Експлуатація Дана гойдалка призначена для використання дітьми від 6 до 12 років на ві..

23 450 грн.

Оригінальна гойдалка «Круть» - не залишить байдужою Вашу дитину. Завдяки цікавому рішенню інженерів, дана гойдалка дає можливість отримати максимальну кількість задоволення та гарних емоці..

13 805 грн.

Оригінальний вигляд гойдалки — не залишить байдужою Вашу дитину. Завдяки цікавому рішенню інженерів, дана гойдалка дає можливість отримати максимальну кількість задоволення та гарних емоцій. Так..

11 750 грн.

Гойдалка на пружині "Дельфін" розрахована для дітей віком від 3 до 6 років, та максимальна вага на яку розрахована гойдалка 80 кг. Також рекомендовано проінформувати дитину про правила викор..

8 845 грн.

Гойдалка на пружині "Джип-жип" розрахована для дітей віком від 3 до 6 років, та максимальна вага на яку розрахована гойдалка 80 кг. Також рекомендовано проінформувати дитину про правила вико..

9 985 грн.

Гойдалка на пружині "Карусель" розрахована для дітей віком від 3 до 6 років, та максимальна вага на яку розрахована гойдалка 80 кг. Також рекомендовано проінформувати дитину про правила вико..

10 965 грн.

Гойдалка-балансир один з елементів дитячого обладнання для дитячих майданчиків. На перший погляд виглядає звичайною, але вона посилена металевим каркасом. Експлуатація Призначена для використання на ..

5 680 грн.

Гойдалка-балансир один з елементів дитячого обладнання для дитячих майданчиків. Гойдалка-балансир має оригінальну форму, що обов'язково сподобається Вашій дитині та прикрасить будь-яку територію. ..

4 850 грн.

Диван KIDIGO один з елементів дитячого набору меблів Гостинка і Гостинка Люкс KIDIGO. Виготовлений дитячий диван KIDIGO із щільного поролону, та обшитий м’якою, приємною на дотик тканиною яка, д..

2 170 грн.

Дитяча гойдалка зі спортивними елементами. Експлуатація Даний комплект призначений для використання дітей від 6 до 12 років на відкритій території. Вага користувача не повинна бути понад 80 кг. Також..

24 130 грн.

Показано з 1 по 25 із 210 (всього 9 сторінок)