Інформація
Пошук

КЛІМАТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Кліматичне обладнання створене для максимально сприятливих умов життя та праці. Користуючись таким обладнанням маєте можливість регулювати температурний режим, вентиляцію, зволоження та очищення повітря вдома чи в офісі.

У нашому інтернет-магазині ПРОМТЕХНОТОПтм Ви можете придбати:

-        Вентилятори;

-        Рекуператори;

-        Кондиціонери.

Рекуператор використовує тепло витяжного повітря для підігріву припливного. Відповідно, чим вищою є температура витяжного повітря, тим інтенсивніше піддається нагріванню припливне повітря. Отже, встановивши рекуператор, ми можемо зберегти до 97% тепла, що дозволяє знизити витрати на опалення.

Кондиціонер – це багатофункціональний, універсальний пристрій потужність якого, підбирається відповідно до площі приміщення де він має встановлюватися.

Промислові вентилятори, які модифіковані під конкретні завдання та сферу роботи, і можуть використовуватися суто за спеціальним призначенням. Тобто пристрої, оптимізовані під певні установки для максимізації коефіцієнту корисної дії.

Інтернет-магазин ПРОМТЕХНОТОПTM пропонує, як комплексні рішення так і окремі позиції. Різнопланові позиції та широкий асортимент кліматичного обладнання допоможуть оптимізувати Ваш заклад.

Кліматичне обладнання купити в інтернет-магазині ПРОМТЕХНОТОПтм дуже просто, залиште заявку на сайті та наші спеціалісти з Вами зв’яжуться.

Також, кліматичне обладнання купити можна зателефонувавши на номер телефону вказаний на сайті.

Проводимо доставку по всій території України.