Кліматичне обладнання купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП ™ ☎096 521 65 64

Інформація
Пошук

КЛІМАТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

КЛІМАТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Кліматичне обладнання створене для максимально сприятливих умов життя та праці. Користуючись таким обладнанням маєте можливість регулювати температурний режим, вентиляцію, зволоження та очищення повітря вдома чи в офісі.

У нашому інтернет-магазині ПРОМТЕХНОТОПтм Ви можете придбати:

-        Вентилятори;

-        Рекуператори;

-        Кондиціонери.

Рекуператор використовує тепло витяжного повітря для підігріву припливного. Відповідно, чим вищою є температура витяжного повітря, тим інтенсивніше піддається нагріванню припливне повітря. Отже, встановивши рекуператор, ми можемо зберегти до 97% тепла, що дозволяє знизити витрати на опалення.

Кондиціонер – це багатофункціональний, універсальний пристрій потужність якого, підбирається відповідно до площі приміщення де він має встановлюватися.

Промислові вентилятори, які модифіковані під конкретні завдання та сферу роботи, і можуть використовуватися суто за спеціальним призначенням. Тобто пристрої, оптимізовані під певні установки для максимізації коефіцієнту корисної дії.

Інтернет-магазин ПРОМТЕХНОТОПTM пропонує, як комплексні рішення так і окремі позиції. Різнопланові позиції та широкий асортимент кліматичного обладнання допоможуть оптимізувати Ваш заклад.

Кліматичне обладнання купити в інтернет-магазині ПРОМТЕХНОТОПтм дуже просто, залиште заявку на сайті та наші спеціалісти з Вами зв’яжуться.

Також, кліматичне обладнання купити можна зателефонувавши на номер телефону вказаний на сайті.

Проводимо доставку по всій території України.