БФП HP LaserJet Pro M130nw with Wi-Fi (G3Q58A) купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

БФП HP LaserJet Pro M130nw with Wi-Fi (G3Q58A)

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

6 031 грн
Код товару: 9531

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?

Оцініть переваги низької вартості друку та високій продуктивності МФУ HP LaserJet Pro. Створюйте документи професійного і стабільної якості, не виходячи за рамки бюджету.

Якість HP і вигідна ціна

Завдяки незмінній якості та вигідною ціною оригінальних продуктів HP купувати підроблені видаткові матеріали не має ніякого сенсу.Завдяки попередньо встановленого картриджу HP ви зможете розпочати друк одразу після розпакування принтера.

Створено для ефективної роботи

Це МФУ об'єднує в собі можливості друку, сканування та копіювання, при цьому займає зовсім небагато місця.Вам не доведеться довго чекати. Друк до 22 сторінок в хвилину, друк першої сторінки всього за 7 секунд.Економте електроенергію завдяки технології HP Auto-On / Auto-Off.

Мобільний друк всього одним дотиком

Друк з iPhone і iPad за допомогою технології AirPrint з автоматичним підбором масштабу відповідноз форматом паперу.За допомогою функції HP ePrint можна виконувати друк безпосередньо зі смартфонів, планшетів і ноутбуків. Це так само легко, як відправляти повідомлення по електронній пошті.Завдяки технології Wi-Fi Direct можна виконувати друк безпосередньо з мобільних пристроїв без підключеннядо мережі.Технологія Google Cloud Print 2.0 дозволяє відправляти завдання друку безпосередньо зі смартфона, планшетаабо ПК на будь-який принтер компанії.

Незмінно високу якість друку HP

Чорний тонер забезпечує високу контрастність чорно-білих текстів, шрифтів і графічних зображень.Не купуйте підроблені видаткові матеріали, щоб уникнути проблем з якістю результатів.Датчики контролю допоможуть відслідковувати кількість надрукованих сторінок, а спеціальна технологія дозволить оптимізувати споживання витратних матеріалів, щоб друкувати більше.Швидко замінюйте картриджі з автоматичним видаленням блокування і легко відкриваються корпусами.

Основні характеристики
Автоподатчик оригіналів (ємність, листів)
ЖК дисплей
клас пристрою
Максимальний формат паперу (розмір, мм)
Пам'ять (станд. / Макс.), MB
Тип друку
Тип пристрою
Виробник
Технологія друку

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре