Інформація
Пошук

Масажні крісла чи руки масажиста: що краще?

Масажні крісла стають досить популярними, але навколо них з’явилось безліч суперечок. Одні виступають лише за ручний масаж, а інші захищають апаратний вплив.

 

Розгляньмо, яку користь приносять масажні крісла та чи варто їх купувати

Що краще, посидіти в масажному кріслі чи все ж таки скористатися послугами досвідченого масажиста.

 

Масажне крісло – новинка сучасності. Головне призначення – підтримка здоров’я, фізичної форми. Масажні крісла мають позитивний вплив на людський організм. Поєднують в собі корисний масаж та фізичне навантаження.


 Може стати в нагоді: Зона відпочинку "Продуктивний офіс"


Набір функцій

Кожна модель масажного крісла має великий набір функцій, які розраховані на те, щоб зняти втому та фізичне напруження, допомогти розслабитись та позбавитись від стресу. Користувач, має можливість налаштувати крісло під себе, обравши потрібний варіант масажу:

· розминаючий або розтягуючий;

· повітряно-компресійний;

· акупунктурний;

· пульсуючий;

· вібромасаж.

 

Деякі моделі можуть мати технологію сканування тіла, що дає можливість знайти проблемні ділянки та підібрати потрібний масаж. Головна перевага даного пристрою – це можливість впливати на 55 ділянок тіла. Використовувати крісла можна в будь-якому віці, якщо немає конкретних протипоказань, коли в анамнезі є гострий варикоз, тромбоз, виражена аневризма і дерматити різного походження. Тривалість масажу в кріслі займе набагато менше часу, аніж похід до масажиста. А також плюс в тому, що є можливість користування пристроєм в будь-який час.

 

Чому крісло, а не масаж професіоналом свого діла?

  • За допомогою сканування можливо визначити структуру тіла та проблеми пацієнта, майже точно. А масажист може орієнтуватися лише на здобутті в медичному закладі знання та досвід;
  •  Масажне крісло робить багато видів масажу з певною швидкістю та інтенсивністю. Масажист з таким не впорається;
  • Масажний пристрій обробляє разом всі ділянки, а масажист лише може по черзі. Причому інтенсивність його роботи може залежати, як від досвіду, так і від втоми.

 


Візьміть до уваги такий факт, що масажний пристрій у свою чергу є тренажером по відновленню сил, релаксації та профілактики захворювань. А ручний масаж – це медична процедура, яку найчастіше назначає лікар. Такі крісла не підходять для терапії після травм, мається на увазі пошкодження кісток та суглобів.

Дешевшим варіантом, але з таким самим принципом роботи, може бути масажна накидка. Масажна накидка має свої плюси. Її використовувати можливо будь-де, в автомобілі, дома, офісі.

Перед використанням було б добре проконсультуватись з досвідченим лікарем, що краще підходить саме Вам. Отримавши корисний апаратний масаж, Ви покращите стан організму та зекономите свій час.

 
Рекомендовані товари
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.