Автоматичний коагулометр ACL ELITE PRO купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Автоматичний коагулометр ACL ELITE PRO

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

1 363 797 грн
Код товару: 8476

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?

Автоматичний коагулометр ACL ELITE PRO орієнтований на лабораторії з потоком 100-150 зразків в день. Швидкість роботи аналізатора 175 тестів на протромбіновий час за годину і 125 тестів на активований тромбопластиновий час за годину.

Особливості

Довільний доступ в меню коагулометричного аналізатора скорочує час аналізу до мінімуму. Дослідження термінових проб (STAT) по протромбіновому і активованому тромбопластиновому часу здійснюється менш ніж за 9 хвилин.
ACL ELITE PRO володіє великою автономністю в роботі і дозволяє одночасно завантажити 40 проб і 260 кювет. Дуже зручною особливістю аналізатора ACL ELITE PRO є можливість постійної дозавантаження зразків без переривання основного циклу досліджень, а також постановки термінових проб (STAT).
Коагулометр оснащений великим сенсорним екраном зі зручним інтерфейсом. Аналізатор містить мінімальну кількість механічних компонентів, що гарантує високу надійність роботи приладу і скорочує витрати на його обслуговування. Багатофункціональне меню аналізатора дозволяє виконати на ньому як спеціальні, так і звичайні тести.

Багатофункціональність і зручність
Численні режими роботи автоматичного коагулометра ACL ELITE PRO дозволяють досягти максимальної ефективності при отриманні результатів досліджень. На коагулометрі можна використовувати 300 різних методик для виконання тестів, при цьому 100 з них можуть стврюватися самим користувачем.
Крім того, користувач самостійно може задати правила рефлекс тестів (Reflex), визначити профілі тестів, що дозволить більш ефективно використовувати реагенти і використовувати різні режими калібрування, включаючи калібрування під час аналізу.
Чотириканальний автоматичний коагулометр ACL Elite Pro для клоттінгових, хромогенних і імунологічних тестів (додатково можна проводити імунологічні тести на визначення D-димерів, Фактора Віллебранда, Протеїну С і S).
На борту аналізатора 22 осередки для реагентів, інкубатор на 40 осередків (260 кювет на борту). Вбудований зчитувач штрих-коду. Наявність STAT - функції (екстрений аналіз термінових проб).
Обсяг бази даних по пацієнтам - 30000 показників. Сучасний графічний інтерфейс користувача - 12 "сенсорний монітор. Можливе підключення приладу до лабораторної інформаційної системи (УніверЛаб) і до лінії автоматичної подачі нативних пробірок (Beckman Coulter).

Основні характеристики
Миша

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре