Інформація
Пошук

Анестезіологічна станція 9100c NXT + B105 sCAiO

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

1 086 750 грн.
Код товару: 8483

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?
Апарат медичний наркозно-дихальний 9100c NXT для дорослих, дітей і новонароджених, з можливістю роботи по напівзакритому контуру і проведеннім низькопотокової анестезії 
+ монітор пацієнта B105 sCAiO для моніторингу стану пацієнта і газоаналізу.
Дисплей наркозно-дихального апарату з діагоналлю 7,5", апаратні клавіші і регулятор ComWheel забезпечують доступ до функцій, меню і налаштувань системи. Клавіші управління вентиляцією дозволяють задавати режими вентиляції і налаштовувати основні параметри для кожного з режимів.
Для області розділеного екрану можна задати відображення трендів, петель спірометрії, даних про розтяжимість дихальних шляхів, а також додаткову інформацію про різні функції апарату. Конфігурація, що відображаються, може бути персоналізована і збережена після виключення апарату.
Механічний газблендер (змішувач газів) призначений для змішування інгаляційних анестетиків, повітря, кисню і закису азоту. Управління флуометрами свіжого газу О2 і N2O, а також О2 і Air за допомогою поворотних регуляторів на верхній панелі наркозного апарату. Апарат оснащений системою захисту пацієнта від гіпоксії з підтриманням номінального мінімуму - 25% концентрації кисню в суміші O2 / N2O.
Діапазон витрати свіжого газу становить від 0,1 до 15 л/хв. Швидкість подачі O2 з резервного джерела регулюється в діапазоні 0 до10 л/хв. Апарат оснащений клапаном екстреної подачі O2, з діапазоном регулювання від 25 до 75 л/хв.
Функція компенсації розтяжності контуру працює в автоматичному режимі і забезпечує гарантовану подачу газової суміші пацієнтові. Два датчики потоку для точного визначення дихального обьему и тиску кожного вдиху для зменьшення можливих ризиків при ведені новонароджених та педіатричних пацієнтів.
Датчики потоку розташовані у верхній частині дихальної системи. У конструкцію датчика входять вертикальні зворотні клапани, які запобігають потраплянню води в отвір для вдиху і направляють всю вологу безпосередньо в каністру з боку видиху, тим самим захищаючи чутливий елемент. В конструкції апарату є конденсор. Об’єм дихального контуру 2,6 л та безперервна подача свіжогоповітря забезпечують швидку реакцію на зміну концентрації анестетика.
Апарат оснащений каністрою абсорбера СО2, легко знімається і може бути простерилізована в автоклаві. Зміна абсорбенту СО2 може проводитися без розгерметизації контуру в процесі роботи апарату - відключення апарату не потрібно.
Привід апарату - пневматичний, вхідний тиск централізованої системи подачі газу або компресора в діапазоні 280 - 600кПА.
Автоматизована перевірка дозволяє підготувати апарат до роботи меньш ніж за 5 хвилин Система ШВЛ здатна розпізнавати самостійні дихальні рухи пацієнта меньш ніж за 47 мсек. Апарат працює від стандартної електромережі з параметрами 220 В ± 10% В, 50-60Гц, крім того апарат оснащений акумуляторною батареєю для підтримки автономної роботи протягом 90 хвилин.
Випарник севофлюран, TEC 850, заливка - Quick-Fill. Тип кріплення випарника Selectatec. В апараті передбачена система блокування випарників і функція термокомпенсации. Ємність випарника 300 мл.
Апарат забезпечує наступні режими вентиляції:

Примусова вентиляція за обсягом (VCV)
Примусова вентиляція по тиску (PCV)
Синхронізована переміжна примусова вентиляція - примусова вентиляція за обсягом (SIMV VCV)
Синхронізована переміжна примусова вентиляція - примусова вентиляція за тиском (SIMV PCV)
Режим вентиляції з підтримкою тиском і переходом до резервного режим ШВЛ при зупинці дихання, який використовується для самостійно дихаючих пацієнтів, забезпечуючи постійне підтримує тиск з моменту улавливанием апаратом ШВЛ початку дихальної спроби пацієнта (PSVPro)

Параметри вентилятора:

Тип вентилятора: пневмопривідний
Хвилинний обсяг 0,1-99,9 л / хв
Дихальний обсяг в режимах за обсягом 20-1500 мл
Дихальний обсяг в режимах по тиску 5-1500 мл
Тиск на вдиху (Pвдох) 5-60 см вод ст.
Пікове тиск на вдиху 12-100 см вод ст. (Pмакс)
Діапазон тиску підтримки 2-40см вод ст. (Pподдер)
Частота дихання 4-100 в хвилину
Співвідношення вдих / видих 2: 1-1: 8
Керований тригер по потоку 0,2-10 л / хв
Час вдиху 0,2-5 сек
Рівень завершення вдиху 5-75%
Інспіраторна пауза 5-60% від часу вдиху
Електронноуправляемий ПДКВ 4-30см вод ст.
Можливість виключення ПДКВ
Пікова витрата газу 120л / хв

Моніторинг значень

Дихальний обсяг 1-9999 мл
Хвилинний обсяг 0,1-99,9л / хв
Відсоток кисню 5 - 110%,
Діапазон тиску повітря, що відображається на екрані від -20 до 120см вод. ст.
Одночасне відображення на екрані не менше трьох графіків в режимі реального часу.
Петлі (тиск-потік, тиск-об'єм, потік-об'єм), графік тиску в дихальних шляхах, графік потоку
Три режиму перегляду трендів: результати вимірювання значення (в числовому вигляді), настройки та графіки.
Інформація трендів зберігається кожні 15 секунд останні 24 години, збереження виміряних значень у вигляді графічних трендів і числових значень.

Тривоги
Система перевіряє наявність умов спрацьовування сигналів тривоги з періодичністю 1 раз в сек. Рівні пріоритетності сигналів тривог з різним кольоровим кодуванням. Рівень звукової потужності сигналу тривоги в діапазоні від 43 до 78 дБ (А) в залежності від встановленого значення гучності сигналу. Натискання кнопки «Пауза звук Тривоги» при спрацьовування сигналу тривоги низького пріоритету призупиняє подачу звукового тонального сигналу на 120 секунд, при відсутності спрацьовування сигналів тривоги з високим або середнім рівнем пріоритетності, блокує подачу звукових тонів (відключає звук на 90 секунд.)
Монітор пацієнта B 105 з модулем газоаналізу (E-sCAiO)
Програмний модуль GE EK-Pro, що забезпечує точність аналізу ритму серцевих скорочень. Програмні алгоритми GE DINAMAP * і SuperSTAT *, призначені для швидкого і надійного вимірювання неінвазивного артеріального тиску.
Модуль GE Trusignal SpO2, призначений для моніторингу ступеня насичення гемоглобіну киснем. Модуль E-sCAIO. Моніторинг капнометріі, оксиметрии, анестезіологічних газів: бічний потік, автоматична ідентефікація анестетиків і їх суміші; парамагнетичний датчик О2.
Екран:

Яскравий і чіткий екран 10,1 дюйма, сенсорний, ємнісний, одночасно відображає до шести дінамічних графіків зміни параметрів одночасно
Інтуїтивно зрозуміле меню, сенсорне управління і швидкий доступ до часто використовуваних функцій при натисканні всього однієї кнопки.
Елементи управління Універсальний перемикач TrimKnob * і апаратні кнопки Розташування інформаційних блоків і колірна схема налаштовуються користувачем. Стандартна схема управління.
Збереження графічних і чисельних даних для спостереження за зміною стану пацієнта протягом 168 годин.
Модульна конструкція забезпечує можливість спільного використання з іншими сумісними моделями моніторів пацієнта GE.
Мережева опція (сумісність з CIC Pro, CSCS), інтерфейс HL7.

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Дізнатись як уникнути помилок при виборі техніки - купуйте з розумом!