Анестезіологічна станція 9100c NXT + B105 sCAiO купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Анестезіологічна станція 9100c NXT + B105 sCAiO

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

1 086 750 грн
Код товару: 8483

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?

Апарат медичний наркозно-дихальний 9100c NXT для дорослих, дітей і новонароджених, з можливістю роботи по напівзакритому контуру і проведеннім низькопотокової анестезії 
+ монітор пацієнта B105 sCAiO для моніторингу стану пацієнта і газоаналізу.
Дисплей наркозно-дихального апарату з діагоналлю 7,5", апаратні клавіші і регулятор ComWheel забезпечують доступ до функцій, меню і налаштувань системи. Клавіші управління вентиляцією дозволяють задавати режими вентиляції і налаштовувати основні параметри для кожного з режимів.
Для області розділеного екрану можна задати відображення трендів, петель спірометрії, даних про розтяжимість дихальних шляхів, а також додаткову інформацію про різні функції апарату. Конфігурація, що відображаються, може бути персоналізована і збережена після виключення апарату.
Механічний газблендер (змішувач газів) призначений для змішування інгаляційних анестетиків, повітря, кисню і закису азоту. Управління флуометрами свіжого газу О2 і N2O, а також О2 і Air за допомогою поворотних регуляторів на верхній панелі наркозного апарату. Апарат оснащений системою захисту пацієнта від гіпоксії з підтриманням номінального мінімуму - 25% концентрації кисню в суміші O2 / N2O.
Діапазон витрати свіжого газу становить від 0,1 до 15 л/хв. Швидкість подачі O2 з резервного джерела регулюється в діапазоні 0 до10 л/хв. Апарат оснащений клапаном екстреної подачі O2, з діапазоном регулювання від 25 до 75 л/хв.
Функція компенсації розтяжності контуру працює в автоматичному режимі і забезпечує гарантовану подачу газової суміші пацієнтові. Два датчики потоку для точного визначення дихального обьему и тиску кожного вдиху для зменьшення можливих ризиків при ведені новонароджених та педіатричних пацієнтів.
Датчики потоку розташовані у верхній частині дихальної системи. У конструкцію датчика входять вертикальні зворотні клапани, які запобігають потраплянню води в отвір для вдиху і направляють всю вологу безпосередньо в каністру з боку видиху, тим самим захищаючи чутливий елемент. В конструкції апарату є конденсор. Об’єм дихального контуру 2,6 л та безперервна подача свіжогоповітря забезпечують швидку реакцію на зміну концентрації анестетика.
Апарат оснащений каністрою абсорбера СО2, легко знімається і може бути простерилізована в автоклаві. Зміна абсорбенту СО2 може проводитися без розгерметизації контуру в процесі роботи апарату - відключення апарату не потрібно.
Привід апарату - пневматичний, вхідний тиск централізованої системи подачі газу або компресора в діапазоні 280 - 600кПА.
Автоматизована перевірка дозволяє підготувати апарат до роботи меньш ніж за 5 хвилин Система ШВЛ здатна розпізнавати самостійні дихальні рухи пацієнта меньш ніж за 47 мсек. Апарат працює від стандартної електромережі з параметрами 220 В ± 10% В, 50-60Гц, крім того апарат оснащений акумуляторною батареєю для підтримки автономної роботи протягом 90 хвилин.
Випарник севофлюран, TEC 850, заливка - Quick-Fill. Тип кріплення випарника Selectatec. В апараті передбачена система блокування випарників і функція термокомпенсации. Ємність випарника 300 мл.

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре