Cистема ультразвукова LOGIQ F6 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Cистема ультразвукова LOGIQ F6

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

700 000 грн
Код товару: 8418

Виробник:

    В наявностi

Знайшли дешевше?
Виключна якість зображень, отриманих за допомогою ультразвукового апарату LOGIQ F6, забезпечить постановку точного діагнозу. Чіткість зображень дозволяє бачити навіть незначні відхилення і патології. Посилений контраст зображень допомагає виявляти відмінності між типами тканини. Можливість отримання зображень як поверхневих, так і глибоких анатомічних областей з чудовою проникаючою здатністю підвищують точність вашої візуалізації.


LOGIQ F6, що поєднує в собі можливості флагманських ультразвукових систем GE, забезпечить Вас передовими функціями для високоефективної діагностики пацієнтів. Сучасні інструменти й інтуїтивно зрозумілі протоколи спрощують процес отримання зображень і в цілому підвищують якість візуалізації завдяки ряду функцій:Візуалізація з фазо-інверсно гармонікою
CrossXBeam
SRI - режим приглушування зернистості


Прогресивні можливості дозволяють збільшити просторову і контрастну роздільну здатність, а також різкість кордонів для неймовірної чіткості зображень.

Розширте свої можливості

Такі додаткові клінічні можливості, як еластографія, автоматичне вимірювання товщини комплексу інтима-медіа, 3D/4D, тканинна доплерографія* з кількісним аналізом, B-Стірінг, є опціями, здатними розширити сфери застосування ультразвукового устаткування. LOGIQ F6 дає можливість використовувати одну систему, що задовольняє потреби різних підрозділів.

Прості в застосуванні інструменти LOGIQ F6 дозволяють скоротити час сканування, стандартизувати протоколи і звіти з обстежень. Чудово налаштовані параметри ультразвукової системи як, наприклад, автоматична оптимізація, дозволяють легко підвищити якість зображення одним натисканням кнопки, а індивідуальні налаштування, які за необхідності легко змінити, допоможуть Вам проводити універсальні дослідження. Потенційні результати: підвищена ефективність, стандартизовані протоколи та додаткова орієнтованість на пацієнта.

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре