Інформація
Пошук

Про компанію

Не секрет, що в наш час новітніх технологій, система освіти потребує сучасних методів навчання. Технічний прогрес пішов дуже далеко і іноді буває так, що не встигаємо наздогнати всі новинки. І коли виникає потреба вибрати те чи інше обладнання, виникають питання: що потрібно купити, з якими характеристиками, скільки це може коштувати, а чи підходить даний продукт під задані потреби.

Саме тому, компанія «Промтехнотоп» взяла на себе відповідальність допомогти Вам підібрати найкраще обладнання, використовуючи 12-річний досвід і компетентність наших фахівців. Ми знаємо, що краще працює, скільки це може коштувати і що буде оптимальним рішенням.

Наша команда реалізує спеціалізоване обладнання, яке так необхідне в сучасних начальних закладах України. Однин із напрямків нашої роботи – інтерактивне обладнання – полегшує учбовий процес, допомагає в підвищені рівня компетентності вчителів та освіченості учнів. Наприклад, інтерактивні дошки, панелі, столи, підлога, пісочниці вже активно використовуються у багатьох НУШ. А також залишається важливою звичайна комп’ютерна техніка, з якою Ви працюєте кожного дня.

Впровадження реформи Нової української школи розширює потреби не лише учнів, але й вчителів. Тому компанія «Промтехнотоп» допомагає розвиватися і йти в ногу з часом за допомогою можливостей інноваційних технологій.