Які платформи для дистанційного навчання популярні в Україні?

Інформація
Пошук

Популярні платформи для дистанційного навчання в Україні

  • 18.02.202128Europe/Kiev0522021282021p_2Europe/Kiev4
  • 992
  • відгуків 0
  • Автор: Техномен

Організація дистанційного навчання наразі є важливим питанням для освітян, адже основною проблемою є брак досвіду щодо використання електронних платформ та спеціальних навчальних програм, які так необхідні під час навчання на відстані. 

 

Головний фактор, який виступає чи не найголовнішим в дистанційному навчанні - це постійне інтерактивне спілкування з вчителем. Просто прочитати підручник та переказати вже недостатньо. 


Давайте розберемо, які найпопулярніші інструменти для організації дистанційного навчання використовуються в Україні. 


На першому місці за популярністю звичайно можна відмітити систему Zoom. Це всесвітньо відомий додаток для відеоконференцій. Для шкільної програми даного інструменту звичайно не достатньо, адже Zoom забезпечує лише відеозв’язок. Про планування уроків та перевірки знань учнів не може йти й мови. Тому варто розглянути дещо інші варіанти платформ, розроблених спеціально для онлайн-навчання. 

 

GOOGLE CLASSROOM

Найпростіший та надійний Google Classroom забезпечує зручність у використанні як вчителю, так і учням. За допомогою даної платформи легко розпланувати уроки, групи та домашнє завдання. Для доступу варто лише мати поштову скриньку Google, це великий плюс для більшості. А також перевагою є доступ до матеріалів уроку в оффлайн режимі. Функціонал платформи досить великий, його достатньо для організації якісного матеріалу для уроку. =           

 

МІЙ КЛАС

Відмінна українська платформа для організації дистанційного навчання. Простий та зручний інтерфейс та достатньо різноманітних функцій. Головною перевагою для українських шкіл є саме україномовний інтерфейс. Платформа Мій Клас працює тільки із реальними працівниками освітніх закладів, тобто при реєстрації вчителя йде перевірка особи від адміністрації. Недоліком варто відмітити, що не всі функції є безкоштовні. 

 

CLASSDOJO 

Яскрава та проста у використанні платформа, більше підходить для організації онлайн-навчання молодшої та середньої школи. Це також безкоштовний інструмент, так як і попередні нами зазначені. Можна легко залучати батьків, не використовуючи окремі групи в популярних месенджерах. Платформа CLASSDOJO зацікавлює учнів своїм анімованим інтерфейсом, наприклад, якщо учень отримав погану оцінку, то його аватар буде сумувати. З недоліків можна сказати, що платформа має досить простий набір функцій, що включає в себе будь-яка інша платформа для дистанційного навчання. 

 

Кожна платформа варта Вашої уваги, потрібен час, щоб звикнути та повністю розібратись у всьому можливому функціоналі. А також потім пояснити його учням та батькам. Але після того, як ви знайдете саме той, зручний для вас інструмент, у вас не будуть виникати жодних проблем у організації дистанційного навчання.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.