Інформація
Пошук

ДОШКИ

ДОШКИ

Шкільні дошки використовуються у всіх сферах освіти. Незважаючи на свою простоту, шкільні дошки мають велику масу призначень. Найчастіше вони використовуються для того, щоб донести інформацію до учнів, студентів. Наприклад, шкільна дошка буває:

-       Дошка для крейди,

-       Дошка для маркера,

-       Дошка комбінована (на ній можна писати маркером і крейдою, з різних сторін)

-       Дошка керамічна

-       Дошка пробкова

Останнім часом шкільні дошки все частіше використовуються в бізнесі, для проведення тренінгів, занять, підвищення кваліфікації та багато іншого. Це той предмет, який слід купити для кожного шкільного кабінету.

Перед вибором дошки, Вам потрібно визначитись для яких цілей вона необхідна, які функції має виконувати. Враховуючи способи використання, можна буде підібрати оптимальний варіант дошки.

Для кабінетів, в яких під час навчання класна дошка використовується не дуже часто, можна купити одноповерхневу настінну дошку. Такий варіант також підходить для невеликих класів та аудиторій.

Якщо ж у Вас великий просторий кабінет, аудиторія - найоптимальнішим варіантом стане шкільна дошка з трьома або п'ятьма робочими поверхнями.

У цій категорії товарів нашого інтернет-магазину, Ви з легкістю зможете знайти дошки для писання крейдою чи маркером будь-яких розмірів, які чудово впишуться під Ваш інтер'єр офісу або конференц-залу.

Дошка шкільна, купити, яку стало ще простіше - достатньо залишити заявку або зателефонувати до нашого інтернет-магазину «ТЕХНОТОП» і ми підберемо для Вас варіант, що найбільше підходить під Ваші потреби.

Компанія «ТЕХНОТОП» здійснює доставку по всій території України.