Екрани проекційні купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™ ☎0 800 33 69 67

Інформація
Пошук

ЕКРАНИ ПРОЕКЦІЙНІ

ЕКРАНИ ПРОЕКЦІЙНІ

Проекційний екран – це звичайний екран, які ми звикли бачити в офісах чи кінотеатрах.

Проекційні екрани бувають:

-        Настінні;

-        Моторизовані;

-        На тринозі.

При виборі проекційного екрана, Вам потрібно вирішити чи він прикріпиться в одному місці та буде там завжди, чи планується переносити його в різні аудиторії.

Якщо, Ви вже обрали місце де розташуєте екран та не плануєте його змінювати то настінний проекційний екран чудовий варіант для Вас. Настінний проекційний екран виготовлений з вінілу та має матове полотно забезпечує гарну якість зображення.

Моторизований проекційний екран — виготовлений виключно з американського полотна вищої якості, на основі скловолоконного матеріалу, що створює гладку, насичену, зносостійку поверхню, яка гарантує тривалий термін служби. Працює моторизований проекційний екран тихо завдяки трубчастому французькому двигуну.

Проекційний екран на тринозі – досить мобільний та легко встановлюється. Проекційний екран на тринозі ідеально підходить для домашніх кінотеатрів, навчальних аудиторій і конференц-залів.

Інтернет-магазин ПРОМТЕХНОТОПтм пропонує великий вибір презентаційного обладнання, допоможемо обрати Вам, як комплексні рішення так і окремі позиції.

Проекційний екран купити дуже просто в інтернет-магазині ПРОМТЕХНОТОПтм, залиште заявку на нашому сайті та отримайте консультацію наших спеціалістів.

Також проекційний екран купити можна, зателефонувавши за номером.

Проводимо доставку по всій території України.