Інформація
Пошук

Дошка керамічна комбінована крейда / маркер 100х300

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Рахунок без ПДВ, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

3 199 грн.
Код товару: 00208

Виробник:

    Немає в наявності

Знайшли дешевше?
Дошка керамічна комбінована крейда / маркер 100х300 "Мебелас" / ширина центру -150 см / ширина бічних стулок - 75 см / рама- анодований алюмінієвий профіль
Дошка керамічна комбінована крейда/маркер 100х300 - це дошка яка має три елементи, а також п’ять поверхонь для роботи. Три темно-зеленого кольору на лицьовій частині дошки призначені для письма крейдою, та дві білі, на звороті дошки, які призначенні для письма маркером.
Дошка виготовлена зі зносостійкого матеріалу із металокерамічним покриттям. На такому покритті не залишаються подряпини, воно не стирається та зберігає гарний зовнішній вигляд на протязі всього терміну користування. Такою дошкою, Ви користуватиметесь десятиліттями. Покриття дошки має матовий ефект, тому навіть якщо на робочу поверхню потраплять прямі промені світла, написане на дошці буде гарно видно під будь-яким кутом. Також дошка керамічна має магнітні властивості, завдяки яким, Ви легко можете з допомогою магнітів прикріпити на неї потрібний документ, плакат чи фото.
Обрамлення дошки керамічної виготовлене з алюмінієвого профілю, із нього ж виготовлений лоток для крейди, маркера та іншого навчального приладдя.Дошка керамічна кріпиться до стіни у чотирьох точках. Для цього на рамі центральній робочій площині є спеціальні монтажні куточки. Всі необхідні монтажні елементи входять в комплект виробу. Бічні елементи дошки закріплені сталевими петлями, посиленими спеціальними ребрами жорсткості. Оригінальна конструкція петель дозволяє їм витримувати вагу, у кілька разів більшу, ваги стулок та плавно відкриватися.

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Дізнатись як уникнути помилок при виборі техніки - купуйте з розумом!