Як вибрати інтерактивну панель в школу чи ВНЗ? Купити інтерактивну панель для навчальних закладів

Інформація
Пошук

Що потрібно знати, щоб підібрати інтерактивну панель в школу чи ВНЗ?

  • 11.02.202128Europe/Kiev1122021282021p_2Europe/Kiev4
  • 655
  • відгуків 0
  • Автор: Техномен

Інтерактивна панель або дисплей завдяки своїм новим технологічним можливостям допомагає в організації навчального процесу як в школах, так і в вищих навчальних закладах. 

Інтерактивна панель має ряд схожих функцій як звичайний комп’ютер або планшет. Їх легко можна використовувати для зручності та більшої ефективності в роботі з інтерактивним дисплеєм. Наприклад, Ви можете створювати, редагувати, зберігати та ділитися файлами різного формату, як текст, так і зображення. Існують інструменти для демонстрації зображень, відео чи слайд шоу / презентацій на велику кількість аудиторії. А також додатковий плюс, що Ви одразу можете працювати з виведеною інформацією на екрані, виділяти потрібні моменти чи виправляти необхідне одночасно з доповіддю. Писати можна не лише маркерами чи стилусом, а й просто пальцем, що спрощує багатьом роботу з інтерактивним дисплеєм. 


Пам'ятайте: Ви можете звернутися до наших фахівців за консультацією та порадою. Отримуйте цікаву інформацію від ПРОМТЕХНОТОП на каналах в Telegram та Viber!

  

 Під час викладу матеріалу уроку чи лекції на інтерактивній панелі викладачу буде легко:

  • додавати інформацію до презентації, малюнків тощо;

  • з'єднувати намальованими стрілками елементи блок-схем і написи, щоб продемонструвати свій хід думок;

  • зафарбовувати яскравим кольором важливі області, щоб привернути до них увагу учнів або студентів;

  • приховувати / відкривати правильні відповіді на питання по темі уроку;

  • пересувати текст і малюнки на дошці методом drag and drop.

 

Якщо Вам необхідно купити інтерактивну панель в школу або вищий навчальний заклад, варто звернути увагу на підбір потрібного розміру інтерактивного дисплея. Маленькі групи до 10 осіб вистачить екрану в 55 дюймів, для середніх груп до 25 осіб - 65 дюймів, для великих груп в 50 і більше осіб - від 90 дюймів.

 

 

Також під час вибору інтерактивної панелі варто звернути увагу на такі параметри як антивандальне та антиблікове покриття. Це вбереже Вас від можливості пошкодження поверхні панелі, наприклад, під час активних ігор на перерві. А матова поверхня не шкодить зору та робить картинку якіснішою. Нічого не виблискує та кожен елемент презентації чітко видно навіть з останній парт. 

Якщо Ви вирішили купити інтерактивну панель, ми рекомендуємо придбати також мобільну підставку для інтерактивного дисплея. Адже це чудовий спосіб швидкого переміщення з класу в клас без додаткових зусиль. В тему: Інтерактивна панель для школи: полегшить життя учням та вчителям


Зазвичай, інтерактивна панель виготовляється на основі операційної системи Android, але це залежить від конкретної модель. Тому в більшості моделей передбачено встановлення додаткового OPS-комп'ютера, щоб була можливість працювати із операційною системою Windows. 

Для того, щоб почати працювати з інтерактивною панеллю Вам необхідно всього лиш увімкнути її. Адже це як звичайний комп’ютер, інтерактивна панель не потребує додатковий налаштувань, таких як, наприклад, калібруванння. 

 

Якщо Ви бажаєте купити інтерактивну панель для навчального закладу, але сумніваєтесь у виборі, Ви завжди можете звернутись за консультацією до спеціалістів «ПРОМТЕХНОТОП» по телефону +380965216564 (Viber / Telegram) або на пошту promtehnotop061@gmail.com.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.