Інформація
Пошук

Школа, в яку хочуть ходити діти. Сучасний стадіон

«У здоровому тілі здоровий дух»

Школа – це не тільки споруда для навчання, там повинна панувати атмосфера розвитку та заохочення. Діти знаходяться там більший відрізок свого дня. Потрібно подбати про затишок, чистоту та справність усіх комунікацій. Школа повинна стати центром здійснення дитячих мрій, щоб кожен зміг повірити в себе та реалізувати себе, як особистість. Вчителі вважають, що кожна школа зобов'язана мати сучасний стадіон та спортивний зал, щоб учні могли фізично розвиватися та дотримуватись здоровоого способу життя.

 

Рекомендуємо: Спортивно-ігрові майданчики


Дитяча мрія – футбольне поле

Мрія кожного хлопчика, який полюбляє ганяти м’яча. Але погода та змінна пори року може зіпсувати усі плани.


Футбольне поле – рівна поверхня зі спеціальним покриттям має прямокутну форму. Площа для гри в футбол має такі стандартні параметри:

· довжина коливається в діапазоні 90-120 м;

· ширина площадки 45-90 м.

 

Футбольні поля для проведення офіційних ігор мають розміри 100-110х64-75 метрів.  Найбільш популярний розмір для проведення футбольних матчів, це поле з довжиною 105 і шириною 68 метрів. Меншу площу мають поля для тренувань 50х90 метрів. Але обов’язково форма майданчика має бути прямокутною.

 

На сьогодні у світі відомо три види покриттів:

· комбіновані;

· штучні;

· натуральні.

 

Покриття для футбольного поля

Шкільний сучасний спортивний міні-стадіон може мати покриття, що виготовлене зі штучних матеріалів. Немає жорстких вимог до типу штучного покриття. Але потрібно дивитись на якість та термін експлуатації, щоб діти мали можливість користуватись спортивним майданчиком довго. Штучна трава для футбольного поля або газон повинні дозволяти реалізовувати фізичні навички та виключати травмування під час гри.

 

Штучна трава має такі переваги:

· Експлуатація 24 год на добу;

· Не витоптується;

· Морозостійка;

· Не вигорає;

· Не вибаглива в догляді (не потрібно поливати, стригти);

· Гарний вигляд в будь-яку пору року.

 

Школа обов’язково повинна мати футбольне поле. Тоді діти кожного ранку із задоволенням будуть іти до неї. Чудово проводити фізичні заняття на свіжому повітрі, спостерігати за футбольними змаганнями. Фізично розвиватися та бути здоровими!

 
Рекомендовані товари
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгук.