Бігова доріжка Fitex Base TI-31 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Бігова доріжка Fitex Base TI-31

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

72 500 грн
Код товару: 6281

Виробник: Fitex

    Під замовлення

Знайшли дешевше?
комерційний / LED / Безконтактний датчик Polar / швидкість, нахил, час, дистанція, калорії, серцевий ритм / 13 програм: 5 автоматичних (розігрів, пагорб, схуднення, гора, кардіо), 3 цільових, 3 тренування НС / Fitex / AC /
Бігова доріжка Fitex Base TI-31
Компанія Fitex виробляє обладнання, що поєднує в собі передові інженерні розробки, високу функціональність, безкомпромісну якість. Бігова доріжка TI-31 - явне підтвердження всього сказаного.
Цей тренажер, що розроблений відповідно до з віяннями і вимогами часу, здатний поліпшити як якість, так і результативність тренувань.
Доріжка оснащена достатньою кількістю програм тренувань - це 5 попередньо встановлених, 2 призначених для користувача і 3 кардіо. Також завжди можна ускладнити заняття, змінивши кут нахилу полотна. Такий функціонал зумовлює високий рівень ефективності тренувань. Використовуючи TI-31, спортсмени зможуть не тільки підтримувати свою фізичну форму на належному рівні, а й поліпшити свої власні показники. Зростання і постійна прогресія результатів - це одна з тих цілей, що призводять користувачів в спортивні зали.
Просте і зрозуміле кожній людині управління слід також віднести до переваг названого тренажера. Це дозволить звикнути до доріжці і освоїти управління навіть тим клієнтам, які вперше в залі. А досвідчені спортсмени оцінять можливість вибору програм і управління ними в один дотик - це допоможе оптимізувати заняття, не відриваючись від бігу.
Вбудована панель містить всю інформацію про тренування. Вона відображає кількість втрачених калорій, пройдений кілометраж, швидкість руху, час тренування. Це допомагає стежити за показниками, коригувати їх на власний розсуд або відповідно до вимог програми тренінгу.
Також користувач завжди може бачити показник частоти серцевих скорочень. Це дозволить не тільки займатися в рамках заданого діапазону ЧСС, але і проводити тренування безпечно, без наслідків для здоров'я.
До переваг TI-31 відносяться і її розміри. Бігова доріжка не викличе складнощів з установкою, навіть в тому випадку, якщо мова йде про спортивних залах з невеликою площею. У свою чергу технічні параметри моделі дуже вражають: максимальна можлива швидкість - 20 км / год, допустиме навантаження - 150 кг.
На окреме слово заслуговує дизайнерське рішення - модель виконана в стилі мінімалізму, з точною опрацюванням деталей. Це дозволяє органічно вписати тренажер в сучасний інтер'єр.
Однак зазначений вибір виконання не позначилася на ергономічних показниках доріжки. Так модель має ручки-тримачі, підставку під склянку, ноутбук. Це допомагає зробити заняття максимально комфортними для спортсмена, тримати йому під рукою всі необхідні аксесуари.
Виробник приділив належну увагу і моментам безпеки. Так модель AC2970H оснащена власниками, функцією негайної зупинки тренажера, фільтром перепадів напруги мережі.
Всіх цих характеристик і особливостей моделі TI-31 досить для того, щоб назвати її оптимальним варіантом для оснащення сучасного спортивного залу, який орієнтований на останні технології і найкраще обладнання. Вона дозволяє не тільки провести повноцінне тренування, а й удосконалити вже наявний результат, що по достоїнству оцінить кожен спортсмен.
Основні характеристики
Вбудовані датчики пульсу Є
Вид застосування Комерційний
Дисплей Led
Компенсатори нерівностей підлоги Є
Кут нахилу 0-15%
Максимальна вага користувача, кг 170
Максимальна швидкість, км / год 20
Немає Безконтактний датчик polar
Показники консолі Швидкість, нахил, час, дистанція, калорії, серцевий ритм
Потужність двигуна, к.с 3
Прoграмми 13 програм: 5 автоматичних (розігрів, пагорб, схуднення, гора, кардіо), 3 цільових, 3 тренування нс
Розмір бігового полотна, см 155х52
Транспортувальні ролики Є
Виробник Fitex
Живлення
Вага в упаковці, кг 240

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре