Бігова доріжка Fitex Base TS-21 купити в магазині ПРОМТЕХНОТОП™

Інформація
Пошук

Бігова доріжка Fitex Base TS-21

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

Ми відбираємо найкращі, перевірені товари виробників

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

Готові відповісти на найскладніші технічні питання

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ

Готівка, Розрахунковий рахунок, Наложка, Visa, MasterCard

ШВИДКА ДОСТАВКА

ШВИДКА ДОСТАВКА

"Летимо" на пошту одразу після підтвердження замовлення

66 700 грн
Код товару: 6268

Виробник: Fitex

    В наявностi

Знайшли дешевше?
комерційний / LED / швидкість, нахил, час, дистанція, калорії, серцевий ритм / 9 програм: 3 програми користувача, 6 автоматичних / Fitex / від мережі 220 V /
Fitex Base TS-21
Fitex - це виробник, який орієнтований на сучасний ринок, а тому його обладнання завжди відповідає потребам користувачів. І бігова доріжка Fitex Base TS-21 повністю відповідає цьому опису.
Тому слід звернути увагу на дану модель, якщо ви зайняті підбором оснащення для спортивного залу або фітнес клубу. Fitex Base TS-21 відрізняється такими якостями, як широкий функціонал, надійність і практичність, хороша ергономіка і технічні характеристики. Поєднання, яке гарантує, що ви отримаєте в своє розпорядження тренажер, який оцінить кожен ваш клієнт.
Одне з основних переваг Fitex Base TS-21 - це високі показники потужності. Максимальна закладена швидкість дорівнює 18 км / год. Цього достатньо для інтенсивного тренінгу. Крок же швидкості дорівнює 0,1 км / год, що надає відмінну можливість плавно нарощувати навантаження, поліпшуючи свої попередні результати. А тому бігова доріжка буде корисна як новачкам, так і професіоналам, як клієнтам, орієнтованим на силові вправи, так і тим, хто вважає за краще кардионагрузки.
Можливість регулювати кут нахилу полотна також розширює діапазон можливостей тренажера. За допомогою цієї функції можна урізноманітнити і ускладнити тренування.
Користувачам запропоновано низку програм. Вибирати режим тренування можна як по особистим уподобанням, так і орієнтуючись на рекомендації тренерів або певну програму тренінгу. Так в меню є режими інтервального, кардиотренировки, ускладнений програми, такі як «пагорби», «нахил». Користувач з будь-яким рівнем підготовки зможе вибрати оптимальні умови для занять бігом.
Управління тренуванням полегшує LED дисплей. Тут відображено всі найважливіші параметри занять, наприклад, швидкість руху, пройдений кілометраж, нахил, втрачені калорії. Також консоль зчитує і відображає частоту серцевих скорочень користувача. З його допомогою можна контролювати цей показник, тренуватися, не виходячи за рамки встановленого діапазону ЧСС, визначати рівень навантаження і стан організму під час бігу.
Щоб відчувати себе максимально комфортно, розкуто, можна скористатися акустичною системою. Тренажер дозволить відтворювати вибрані користувачем треки, дозволяючи урізноманітнити і поліпшити тренування.
При установці бігової доріжки Fitex Base TS-21 труднощів не виникне. Спеціальна система компенсації нерівностей підлоги дозволить встановити тренажер в будь-якому вибраному вами місці. Також конструкція включає в себе транспортувальні ролики, що полегшує транспортування і переміщення тренажера.
Примітний і дизайн бігової доріжки Fitex Base TS-21. Він витриманий в кращих традиціях мінімалізму - точно опрацьовані деталі, чіткі лінії і лаконічна форма. А тому зовнішній вигляд доріжки повністю сучасний і привабливий. Але ергономіка тут також присутній. Тренування проходить комфортно і безпечно, так як розташування важливих деталей, наприклад, ручок, дисплея, зручно і виправдано.
Бігова доріжка Fitex Base TS-21 - це нове покоління тренажерів, яке відповідає, а, іноді, і випереджає очікування користувача. Тренуватися з її допомогою завжди цікаво, просто і ефективно.
Основні характеристики
Вбудовані датчики пульсу Є
Вбудований вентилятор Є
Вид застосування Комерційний
Дисплей Led
Компенсатори нерівностей підлоги Є
Кут нахилу 0-15%
Максимальна вага користувача, кг 130
Максимальна швидкість, км / год 18
Можливість підключення mp3 пристрої Є
Можливість підключення до wi-fi Немає
Показники консолі Швидкість, нахил, час, дистанція, калорії, серцевий ритм
Потужність двигуна, к.с 2
Прoграмми 9 програм: 3 програми користувача, 6 автоматичних
Розмір бігового полотна, см 145 х 52
Транспортувальні ролики Є
Тримач для пляшки Є
Виробник Fitex
Живлення
Вага в упаковці, кг 146

Написати відгук

Ми стараємось для
Вас - нам цікаві
Ваші враження про
товар
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре